До уваги зацікавлених осіб!

Відповідно до розпорядження голови обласної ради Віолети Лабазюк від 23.12.2021 №309/2021-о оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» Хмельницької обласної ради.

До відома громадських організацій у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 637 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Одночасно повідомляємо, що громадські організації у сфері охорони та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності мають бути зареєстровані  не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу.

Повідомляємо, що прийом пропозицій щодо кандидатів для включення до складу конкурсної комісії та документів, що посвідчують реєстрацію таких організацій здійснюється до 12 січня 2022 року до 16.00. за адресою м. Хмельницький, майдан Незалежності, буд.2, каб 241, тел.:65-62-32, електронна адреса: personal@km-oblrada.gov.ua

 

 

попередня статтяВ полі зору обласної влади – відновлення роботи КП “Аеропорт Хмельницький”
наступна статтяВіолета Лабазюк: «Наші учні повинні отримувати якісні освітні послуги»