Віолета Лабазюк: «Наші учні повинні отримувати якісні освітні послуги»

23 грудня голова обласної ради Віолета Лабазюк вручила  сертифікати на комп’ютерну техніку для педагогічних працівників п’яти закладів освіти обласної комунальної власності – Хмельницького, Славутського та Кам’янець-Подільського ліцеїв І-ІІІ ступенів, Кам’янець-Подільської спеціальної  школи  та Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

У рамках реалізації державного проєкту “Ноутбук – кожному вчителю” Хмельниччина на ці цілі отримала державну субвенцію в розмірі 32 млн 615,5 тис. гривень. Ще 9 млн 228 тис. грн виділено з обласного бюджету та місцевих бюджетів територіальних громад на умовах співфінансування. Всього на ці кошти для освітян області закуплено 2088 ноутбуків.

“Дуже приємно, що 41 територіальна громада з 60 мають можливість користуватися цим проєктом.  Переконана, що ноутбуки дозволить педагогам зручно та мобільно працювати з будь-якого місця, полегшить педагогам організацію освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, осучаснить його відповідно до процесів діджиталізації, – зазначила під час урочистого вручення Віолета Лабазюк. – Хмельниччина за показниками у галузі освіти декламує досить високі результати у межах України. Переконана, що наявність у педагогів сучасної техніки зробить процес отримання знань дітьми більш доступним. Адже наші учні і з міста, і з маленьких сіл  повинні отримувати якісні освітні послуги, бо саме вони будуватимуть державу після нас”.

Рік роботи обласної ради восьмого скликання засвідчив, що освітня галузь є пріоритетною в її діяльності. Свідченням цьому є і низка обласних програм, які мають за мету фінансово та матеріально підтримати освітні заклади області та престиж вчительської професії. Так, для забезпечення умов рівного доступу для населення області сучасної повноцінної, якісної освіти, забезпечення належних умов для навчання та комфортного перебування дітей у закладах затверджено програму розвитку освіти Хмельницької області на 2021 -2025 роки і в рамках виконання  заходів цієї програми уже профінансовано понад 140 мільйонів гривень.

Загалом в рамках реалізації проекту “Ноутбук – кожному вчителю” сертифікати на закупівлю 90 ноутбуків отримали такі обласні комунальні заклади:  Хмельницький ліцей І-ІІІ ступенів (13), Славутський ліцей І-ІІІ ступенів (20), Кам’янець-Подільський ліцей  ліцей І-ІІІ ступенів «Славутинка» (23),  Кам’янець-Подільська спеціальна школа (9), Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою (25).

попередня статтяДо уваги зацікавлених осіб!
наступна статтяСтуденти гуманітарно-педагогічної академії привітали з прийдешніми святами