До уваги зацікавлених осіб!

Програма ЖКГ сайт 24-25 травня 2023 року у Національному Центрі «Український Дім» відбудеться щорічний Форум – «Smart Building», присвячений тематиці Смарт Сіті та відновленню інфраструктурних об’єктів України. До участі запрошуються зацікавлені спеціалісти територіальних громад взяти участь у роботі Форуму (24.05.2023 та 25.05.2023 з 12.00 до 18.00) за для діалогу з інвесторами та зарубіжними організаціями і фондами, представниками технологічних та інноваційних компаній та державними органами влади. Ділова програма заходу

Форум ставитиме за мету створення майданчику для діалогу влади, бізнесу, представників муніципалітетів та комунальної сфери, будівельних компаній та ОСББ. Захід не тільки об’єднає сучасні розробки та їх потенційних споживачів, але у той же час створить можливість обговорити нагальні питання з відновлення інфраструктурних об’єктів й визначити стратегію відбудови України.

Детальну інформацію щодо заходу можна отримати за контактами +380731404016 / ukraine.eclub@gmail.com або на сайті: https://smart-building.com.ua/.

попередня статтяВійськовим подякували за патріотизм та захист рідної держави
наступна статтяСьогодні – День слов’янської писемності і культури