Військовим подякували за патріотизм та захист рідної держави

Український народ пройшов нелегкий шлях до створення вільної і соборної України. Сьогодні наша нація вимушена й надалі боротися за свободу, незалежність та територіальну цілісність Української держави.

Ми пам’ятаємо минулі героїчні подвиги наших захисників, які поклали життя заради нашої свободи і миру, та віримо в перемогу наших героїв, які сьогодні ціною свого життя відстоюють нашу самостійність та дають гідну відсіч російській орді.

Не забуваємо ми за тих хлопців та дівчат, які у бою за Батьківщину отримали поранення та сьогодні проходять лікування та реабілітацію.

З нагоди Дня Героїв голова обласної ради Віолета Лабазюк, її заступники Володимир Гончарук, Валентин Соколюк і Тетяна Зеленко спільно з депутатами обласної ради Сергієм Слюсарчуком, Олександром Корнійчуком, Оксаною Бочкарьовою, Іваном Нагорним, Яковом Цуглевичем відвідали учасників російсько-української війни, які перебувають на лікуванні та реабілітації у обласних комунальних закладах охорони здоров´я та в окремих медичних установах області.

Посадовці обласної ради подякували військовим за відвагу та патріотизм, з якими вони мужньо та з честю виконують бойові завдання для захисту української землі від російського агресора.

Особливо приємними моментами стали для бійців вітання з Днем Героїв від юних вихованців та студентів обласних закладів освіти і культури. Разом зі словами вдячності за подвиг та віршовано-пісенними привітаннями діти передали захисникам патріотичні малюнки та обереги, виготовлені своїми руками, що було особливо хвилююче та підняло настрій та бойових дух наших бійців.

До цієї благодійної акції долучилися  вихованці обласних комунальних закладів. Зокрема з Антонінської спеціальної школи, Голенищівської спеціальної школи-інтернат, Ізяславського навчально-реабілітаційного центру, Кам’янець-Подільського навчально-реабілітаційного центру, Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка», Кам´янець-Подільської спеціальної школи, Плужненського ліцею, Новоушицької спеціальної школи, Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів, Солобковецького навчально-реабілітаційного центру, Ямпільської спеціальної школи, Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів, Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтва, Хмельницького фахового музичного коледжу імені В.І.Заремби, Хмельницького базового медичного фахового коледжу, Кам’янець-Подільського фахового медичного коледжу, Шепетівського медичного фахового коледжу та Вищого професійного училища № 25.

“Переконані, що наші обереги додадуть сил та оптимізму нашим мужнім захисникам, адже зробили ми їх із добрим серцем, вкладаючи усю свою любов, віру у якнайшвидшу перемогу та найкращі побажання», – зазначили представники освітніх закладів.

Під час зустрічей з нашими захисниками керівники обласної ради також мали можливість ознайомитися з роботою медичних закладів, оглянути відділення та поспілкуватися з медиками.

«Я дякую військовим за їх мужність та героїзм та бажаю їм швидкого одужання. Щирі слова вдячності адресую усім медичним працівникам за їх титанічну роботу, а також керівникам та колективам наших комунальних закладів за активну допомогу у проведенні цієї спільної  патріотичної акції з нагоди Дня Героїв», – зазначила голова обласної ради Віолета Лабазюк.

Разом – до Перемоги!

попередня статтяВшановуємо усіх непереможних Героїв нашої країни!
наступна статтяДо уваги зацікавлених осіб!