До відома науковців Хмельницької області!

Хмельницька обласна рада з метою стимулювання проведення в регіоні фундаментальних, прикладних наукових досліджень, НДР за тематикою суспільних та гуманітарних наук, розробок нових технологій, обладнання і матеріалів та впровадження їх у виробництво на підприємствах області, а також стимулювання наукових розробок молодих вчених у всіх галузях науки, оголошує конкурс закінчених науково-дослідних робіт (далі – НДР-2020).

Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях:

  • прикладні/фундаментальні НДР (технічного профілю);
  • НДР за тематикою суспільних та гуманітарних наук;
  • монографії, підручники і навчальні посібники;
  • науково-технічні (експериментальні) розробки молодих вчених.

У кожній номінації присуджуються:

перша премія – десять тисяч гривень;

друга премія – сім тисяч гривень;

третя премія – п’ять  тисяч гривень.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, у термін з 1 березня до 15 квітня 2020 року подають на розгляд конкурсної комісії особисто або поштою такі документи:

науково-дослідну роботу (монографію, підручник, навчальний посібник);

заяву на участь в обласному конкурсі науково-дослідних робіт з відомостями та особистими підписами авторів, керівника організації (підприємства) відповідно до форми, встановленої Положенням (додаток 1);

висновки компетентних установ та організацій щодо актуальності НДР, вартості їх розробки та впровадження, отриманий або очікуваний ефект від впровадження цих робіт;

довідку про впровадження НДР у виробництво (при наявності);

самооцінку автора НДР (Додаток №2)

заяву про авторські права (Додаток №3)

Рішення Експертної ради (Додаток №4).

Реєстраційні матеріали для участі у конкурсі надсилаються поштою (з датою на штемпелі поштового відправлення до 15 квітня 2020 року) або реєструються з 09 до 17 години за адресою: 29005, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92, 1-ий поверх, к. 103.

Пакет документів подається у папці з зав’язками з надписом “Обласний конкурс науково-дослідних робіт” та назвою номінації.

Роботи (пакет документів), що не відповідають умовам конкурсу прийматись не будуть.

Зразки матеріалів, які подаються на конкурс, розміщено на сайті Громадського об’єднання “Фонд  наукового і економічного розвитку Хмельницької області «Наука і життя» http://www.nauka.km.ua/.

Довідки за телефоном (067) 931-29-17; 067-380-01-12

e-mail: nauka_gytia@ukr.net

попередня статтяСьогодні Хмельниччина вшановує Героїв Небесної Сотні…
наступна стаття Презентація в обласній науковій бібліотеці навчального посібника «Україна-Русь vs Московія: настільна книга»