До Всесвітнього Дня туризму

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Щодо проведення Дня туризму», плану роботи Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді на 2018 рік педагогічними працівниками ОЦТКУМ було проведено ряд заходів до Всесвітнього дня туризму.

25 вересня цього року проведено традиційний військово-патріотичний квест для студентської молоді, участь в якому взяло 12 студентських команд.

26 вересня обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з працівниками центральної районної бібліотеки був проведений захід «Туризм як тренд…» для учнів та гостей Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Методистом організаційно-масового відділу Дмитром Федчишеним організовані змагання між командами учнів Стуфчинецької школи. Командам були запропоновані інтелектуальні питання, та смуга перешкод.

27 вересня Хмельницькою Міжрегіональною Академією управління персоналом спільно з Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено наукове засідання у форматі круглого столу «Учнівсько-студентський туризм: від проблем до перспектив», на якому порушувалися актуальні питання туристичної сфери: історія розвитку учнівсько-студентського туризму, навчально-освітня робота туристично-краєзнавчих центрів у контексті розвитку туризму, роль і значення туристичних фірм регіону щодо пропагування учнівсько-студентського туризму, музеї: реалії і перспективи у розвитку молодіжного туризму Хмельниччини, бібліотеки в системі туристично-рекреаційної діяльності, перспективи кадрового забезпечення туристичної галузі, розвиток окремих видів туризму краю та інші.

У засіданні круглого столу взяли участь і представники Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – Н. В. Колесник, директор, І.Ф. Кукуруза, заступник директора та Д.В. Федчишен, методист організаційно-масового відділу.

Члени гуртка до Дня туризму «Економічне краєзнавство» (керівник гуртка Оксана Юхимович) провели флешмоб #Всесвітнійденьтуризму_ ХОЦТКУМ з розміщенням фотографій в мережі Фейсбук; взяли участь у круглому столі «Учнівсько-студентський туризм: від проблем до перспектив»; відвідали музею історії міста Хмельницького, здійснили екскурсійну подорож “Бурштиновий рай” до м.Рівне та збирали макулатуру під час екологічної акції «Життя без сміття».

У відкритому Кубку з пішохідного туризму «Пам’яті друзів» імені В.Ущаповського м. Славути, який проводиться з метою вшанування пам’яті людей, які захоплювались туризмом і розвивали туризм в Славуті, взяли участь команда гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (керівник Яворський В.М.). Свою туристичну майстерність учні та їх вчителі показували на дистанції «Командна смуга перешкод» (дистанція ІІ класу складності). Юні туристи ОЦТКУМ, які були наймолодшими учасниками змагань, на чолі з тренером Володимиром Яворським успішно подолали складну дистанцію і посіли 5 місце.

Вихованці гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» ХОЦТКУМ (керівник Олександр Цішевський) взяли участь у туристичній естафеті, присвяченій Всесвітньому дню туризму, яка проходила на території Полонського аграрного ліцею. Естафета складалася з шести видів: фігурне водіння велосипеда, орієнтування на місцевості, розпалювання вогнища, смуга перешкод, стрільба с пневматичної гвинтівки та надання долікарської допомоги.

Так чи інакше, Всесвітній день туризму стосується кожного з нас. Будь-яка людина хоча б раз у житті подорожувала і, тим самим, відчувала більшу повноту життя. Тому подорожуйте, пізнавайте та відкривайте для себе нові вершини, нові міста, нові країни…

За матеріалами обласного центру туризму

і краєзнавства учнівської молоді

попередня статтяКрасилівський агрегатний завод відзначив 50 років
наступна статтяОТГ запрошують до участі у проекті з підвищенння рівня розвитку соціальних послуг «Громада для людини»