Красилівський агрегатний завод відзначив 50 років

Сьогодні, 28 вересня 2018 року, державне підприємство „Красилівський агрегатний завод”, яке було створене у вересні 1968 року, відсвяткувало півстолітній ювілей. Впродовж 50 років робота цього підприємства забезпечує розвиток оборонно-промислового комплексу України.

У святкових заходах взяли участь голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, народний депутат України Андрій Шинькович, голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та інші гості, які вітали колектив ДП „Красилівський агрегатний завод” із визначною подією в історії підприємства.

“Сьогодні з гордістю можна зазначити, що ваш завод був і залишається одним із провідних підприємств машинобудування. Будучи учасником Державного концерну «Укроборонпром», підприємство зорієнтоване на виробництво військової та авіаційної техніки , чим робить свій вагомий внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави. Якість та надійність виробленої заводом продукції високо оцінюють вітчизняні споживачі. Користуються попитом і товари народного споживання. Добре знають продукцію красилівчан і на ринках збуту за межами нашої країни, – звернувся до колективу підприємства Михайло Загородний у  своєму вітальному слові. – Тож дозвольте подякувати вам за працю і побажати успіхів в реалізації своїх професійних задумів, життєвих гараздів, родинного добробуту. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові трудові здобутки задля процвітання рідного краю! Зі святом вас, шановні ювіляри! Слава трудовому колективу Красилівського агрегатного заводу!”.

Кращих представників підприємства було нагороджено Грамотами Верховної Ради України, обласної ради, облдержадміністрації та міської ради.

Довідка

Красилівський агрегатний завод було створено у вересні 1968 року, як філію при Київському виробничому об’єднанні ім.Артема за розпорядженням Міністерства Авіаційної промисловості СРСР. Мета створення – забезпечення виготовлення деталей до виробів авіаційної техніки.

З 1968 до 2000 – роки послідовного зростання, що включили в себе період становлення, підйом виробництва і розвиток всіх сфер діяльності. Підприємство виконує державні замовлення на вузли та агрегати до авіаційної техніки та випускає широку номенклатуру товарів народного споживання.

У 2000 році прийняте рішення щодо розробки конструкції опалювальної техніки, а у травні 2001 року виготовлені перші опалювальні апарати  “Вулкан”.

2005-2008 рр. – налагоджено випуск конвекторів, стабілізаторів, регуляторів тиску газу, електрошашличниці, лампи паяльної.

2009 р. – налагоджено і розпочато виготовлення сонячних систем.

2010-2011 рр. – випуск твердопаливних котлів.

2012 р. – випуск промислових твердопаливних котлів 100, 150, 200 та 250 кВт.

2013 р. – випуск промислових твердопаливних котлів 400 кВт та газового конвектора «Корді Люкс».

На даний момент підприємством випускається 46 видів опалювальних апаратів потужністю від 2,3 до 400 кВт.

Основна продукція, яку виробляє підприємство: випуск агрегатів авіаційної техніки військового призначення, твердопаливні котли та  побутові  газові  опалювальні котли різних модифікацій,  в тому   числі парапетні  та напольні з  автоматикою   MINISIT   та   EVROSIT,  з  циркуляційним  насосом  та  димососом,  регулятори  тиску  газу,  ПГЩМ,  конвектори,  лампи  паяльні, електрошашличниці, рибальські човни,  електрокотли.

Продукція військового призначення ДП “КАЗ” використовується на літаках Су-17, Су-17М3, Су-17М4, Су-24, Су-24М, Су-27, Су-30, Су-30М, Су-30МК, Су-30МКИ, Су-34.

Налагоджено випуск опалювальних котлів на твердому паливі потужністю до 100 кВт для опалення і гарячого водопостачання індивідуальних житлових будинків і споруд комунально-побутового призначення та до 400 кВт для промислового використання, які користуються попитом як в Україні, так і за її межами.

Підприємство виготовляє котли на твердому паливі з бункерами, які працюють на пеллетах, деревній стружці  та відходах, спресованих в гранулах.

ДП „Красилівський агрегатний завод” постійно працює над урізноманітненням  асортименту продукції, впровадження якої дає можливість розширити діапазон ринків збуту та збільшити прибутки. Продукція заводу сертифікована в країнах ближнього зарубіжжя: Білорусі, Молодові, що дає можливість здійснювати експортні операції. Співпрацює з країнами: СНД, Китай, Індія.  Потенційні країни для експорту: Малайзія, Таїланд, Індонезія.

На початку 2014 року ДП «Красилівський агрегатний завод» з робочим візитом відвідала делегація Міністерства оборони Республіки Індонезія та державного зовнішньоторговельного та інвестиційного підприємства «Промоборонекспорт», з метою ознайомлення з виробничим потенціалом та можливостями підприємства щодо виготовлення замовлень на оборонну продукцію. Під час візиту іноземній делегації презентовано виробничі потужності заводу щодо виготовлення військової техніки, а саме АПУ-470М, БДЗ-УСК-А та замка ДЗ-УМ.

Іноземні замовники були приємно вражені наявністю на підприємстві, необхідного для виготовлення оборонних виробів, сучасного високоякісного та високоточного обладнання, оснащення, випробувальних стендів і контрольно-вимірювальної апаратури, що в поєднанні із висококваліфікованими робітниками, інженерно-технічним персоналом та  фахівцями контрольно-технічного апарату заводу дає можливість випускати надійну та якісну продукцію. Результатом робочого візиту стало підписання угоди щодо співробітництва у 2014-2015 роках.

Підприємство сертифіковане ДП «ХМЕЛЬНИЦЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»  на відповідність ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 22000:2007  та  ДСТУ 4161-2003.

В 2014 році твердопаливний котел  “Корді” отримав європейський серти-фікат якості CE.

На ДП «Красилівський агрегатний завод»  впроваджено раціональний режим обробки та прогресивну технологічну обробку деталей, застосовуються нові зварювальні технології. Для гарячого водопостачання адмінприміщення відділу збуту та гуртожитку використовується геліосистема власного виробництва, впроваджено нові види опалення в цехах.

З метою розвитку внутрішнього та зовнішнього ринку підприємство залучається до участі в виставкових, презентаційних заходах, які проводяться на загальнодержавному міжрегіональному рівні. Керівний склад заводу приймає участь у наукових конференціях, семінарах, виставках та презентаціях власної продукції. Так, ДП «Красилівський агрегатний завод», одне з трьох підприємств України,  19-24 липня 2014 року  приймало участь в авіаційній виставці «Фарнборо» у м.Лондон, Великобританії, де гідно представило свою продукцію. Підприємство приймало участь у виставках товарів народного споживання «Аква-Терм» у Києві, Грузії, Болгарії, Румунії.

У 2016 році продукція ДП «Красилівський агрегатний завод» в аспекті товарів народного споживання була широко представлена на ринках України, та зарубіжних країн (Білорусії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Румунії, країн Прибалтики), авіаційна техніки БД-3 УСК та АПУ-470 представлялась в Індонезії та на ринках країн Азії. Крім того підприємство співпрацює з Індонезією та країнами ближньої Азії щодо продажу нової військової продукції: ПРК «Стугна-П» та автомата «Малюк».

Представники ДП «Красилівський агрегатний завод» прийняли участь у найбільшій в Індії спеціалізованій авіакосмічній виставці AeroIndia-2017, що проходила з 14 по 18 лютого 2017 року у місті Бангалор. 19 по 24 лютого 2017 року делегація ДП «Красилівський агрегатний завод» взяла участь у одній із наймасштабніших виставок зброї у світі – IDEX (International Defence Exhibition), яка проходить раз у два роки в Об’єднаних Арабських Еміратах. 9-12 травня завод представлено на Міжнародній виставці озброєння IDEFF-2017 у Туреччині; 30 травня та 2 червня  – у 19-ій Міжнародній виставці енергоефективного опалення Аква-Терм в м. Київ. 5-7 червня представники ДП «КАЗ» у складі делегації Концерну «УкрОбороноПром» відвідали Туреччину, компанію Sarsilmaz Silah Sinaj, що є лідером Туреччини з виробництва легких видів озброєнь.

В лютому місяці 2017 року завод відвідав з робочим візитом аташе з питань оборони при посольстві Алжирської народної Демократичної Республіки в Україні Бекхейк Абделькадер. В поточному році ДП «Красилівський агрегатний завод» освоєно новий ринок збуту – Болгарія.