Дорогі школярі, студенти, батьки та освітяни! 

Сердечно вітаємо вас з Днем знань і початком нового навчального року!

Другий рік поспіль ми зустрічаємо Першовересень в умовах воєнного стану. Тому поряд з вимогами здобуття знань на перше місце виходить безпека здобувачів освіти, їх здоровя та життя.

Але перший день вересня, як завжди, хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів та аудиторій і, звичайно, закличним першим дзвоником. Це свято справді всенародне, адже стосується кожної родини.

Усім, хто в цей день прийде до закладів освіти здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.

Лише на Хмельниччині свої двері сьогодні гостинно відкриють 544 загальноосвітніх навчальних заклади, які запросять на навчання понад 140 тисяч школярів, майже 12 тисяч з яких – першокласники. До них приєднуються також вихованці 672 дитячих дошкільних закладів,  учні 23 професійно-технічних навчальних закладів та 14 інтернатних закладів обласної комунальної власності, а також студенти 33 закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Дорогі юні друзі, нехай ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.

Щира вдячність вам, шановні педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.

Шановні батьки, сьогодні ваші діти здобувають освіту, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть наш край та рідну непереможну Україну.

Тож нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці закликом любові до України та вірою у нашу перемогу!

Нехай весь навчальний рік буде безпечним та успішним для кожного з вас! 

З Першовереснем!

І  в добру путь в Країну Знань!

Слава Україні!

 З повагою та найщирішими побажаннями

Віолета ЛАБАЗЮК, голова обласної ради

 

попередня статтяОбласна влада привітала підприємців
наступна статтяПрикордонники НАДПСУ присягнули на вірність народу України