Достовірно. Все та більше про земельні онлайн-аукціони тепер доступно у Дії

Комітет з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України інофрмує – на платформі «Дія.Цифрова освіта» вийшов десятий модуль освітнього серіалу про онлайн-аукціони, присвячений земельним онлайн-аукціонам.

Розробники курсу пропонують ознайомитись з новою програмою  та знайти цікаву інформацію держслужбовцям, публічним службовцям, підприємцям, а також представникам бізнесу та стартапів.

Завдяки курсу ви зможете отримати відповідь на актуальні питання:

чим врегульовані земельні торги та для яких організаторів обов’язкове регулювання;

як організувати земельні торги та які вимоги до учасників;

як підготувати лот;

як визначається переможець земельних торгів;

які особливості земельних торгів у межах виконавчих рішень.

Курс розроблено ДП «Прозорро.Продажі» для платформи Дія.Цифрова освіта Міністерства цифрової трансформації України за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Представники зазначають, що з повного освітнього курсу про онлайн-аукціони можна отримати вичерпну інформацію про те, що таке електронна торгова система «Прозорро.Продажі» та для чого вона потрібна державі й суспільству. А також про принципи роботи системи, про види аукціонів, способи вибору електронного майданчика, як правильно описувати лоти для пошуку клієнтів, як оголошувати аукціон, проводити електронні земельні торги та поради щодо вдалої комунікації з учасниками аукціонів.

Освітній курс містить десять модулів та доступний на порталі «Дія.Цифрова освіта»: https://bit.ly/3MSLCFW.

Згідно джерелам Інформаційного Управління Верховної Ради України

 

попередня статтяКрізь труднощі – до довгоочікуваної перемоги!
наступна статтяУряд забезпечив підвищення соціальних стипендій Верховної Ради для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених сімей.