Уряд забезпечив підвищення соціальних стипендій Верховної Ради для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених сімей.

Large group of students writing.

Для того,щоб отримати соціальну стипендію Верховної Ради України студент не повинен мати академічної заборгованості за результатами навчального семестру, незадовільних результатів навчання та має бути включеним до рейтингу успішності.

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Уряд затвердив Порядок призначення і виплати соціальних стипендій Верховної Ради України для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти та підвищив розмір соціальних стипендій Верховної Ради України для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для дітей з малозабезпечених сімей.

До 5 891 грн стипендії збільшуються для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в закладах фахової передвищої та вищої освіти віком до 18 років . До 5 582 грн стипендії отримуватимуть здобувачі освіти, віком від 18 до 23 років.

Для дітей з малозабезпечених сімей з числа студентів закладів фахової передвищої освіти стипендії збільшуються до 1 335 грн. У розмірі 1 770 грн стипендії отримуватимуть студенти  закладів вищої освіти.

Вказане рішення розроблено на виконання постанови Верховної Ради України від 17.12.2021 № 1988-ІХ «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про заснування соціальних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей щодо підвищення розміру соціальних стипендій Верховної Ради України та уточнення деяких положень».

Джерело: Урядовий портал

попередня статтяДостовірно. Все та більше про земельні онлайн-аукціони тепер доступно у Дії
наступна статтяПідтримка ВПО: Центр видачі гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради продовжує роботу