Два військовослужбовці з Хмельницького отримали квартири

Три та чотирикімнатні квартири отримали сьогодні два військовослужбовці з Хмельницького. Урочисте вручення ключів відбулося сьогодні за участю голови обласної ради Михайла Загородного та Хмельницького міського голови Олександра Симчишина у Хмельницькій міській раді.

Нові власники квартир – учасник бойових дій, капітан запасу військової частини А0553 38-річний Олександр Скубиш, він разом з дружиною виховує сімох дітей, та майор Збройних сил України 46-річний Віктор Білоцький – батько трьох дітей та дідусь чотирьох онуків. До речі, саме зараз Віктор Лінусович виконує свій військовий обов’язок в зоні проведення антитерористичної операції, тому ключі від нової трикімнатної квартири отримувала його дружина  Ірина Миколаївна разом із сином Захаром, який навчається в Львівському військовому ліцеї, та онучкою.

«Рішення про безоплатну передачу квартир підтримала більшість депутатів обласної ради, – розповідає Михайло Загородний. – Ми свідомо пішли на цей крок, аби підтримати військовослужбовців. Безперечно, що це найменше, що ми можемо зробити для них за те, що вони захищають нас на сході, – подбати про їхній родинний комфорт у їх власних оселях».

Відповідно до рішення Хмельницької обласної ради від 29 березня 2017 року  «Про безоплатну передачу квартир із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність територіальної громади міста Хмельницький» було безоплатно передано зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність територіальної громади міста Хмельницький в особі Хмельницької міської ради чотирикімнатну квартиру, загальною площею 143,3 кв.м. та трикімнатну квартиру, загальною площею 149,4 кв.м. у м. Хмельницький для забезпечення житлом винятково поранених під час антитерористичної операції на сході України військовослужбовців, працівників Збройних сил України, військовозобов’язаних та резервістів, призваних за мобілізацією до Збройних сил України, яким встановлено інвалідність І чи ІІ групи, а також сімей загиблих (померлих) в ході антитерористичної операції на сході України військовослужбовців, працівників Збройних сил України, військовозобов’язаних та резервістів, призваних за мобілізацією до Збройних сил України, учасників бойових дій в АТО, які потребують поліпшення житлових умов згідно з чинним законодавством України.

Розподілом переданих квартир, відповідно до чинного законодавства, опікувався виконавчий комітет Хмельницької міської ради.

попередня статтяДо уваги усіх зацікавлених!
наступна статтяВіталій Покотило – переможець конкурсу на посаду директора спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства «Хмельницькліфт»