Віталій Покотило – переможець конкурсу на посаду директора спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства «Хмельницькліфт»

24 листопада під головуванням першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулося засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства «Хмельницькліфт».

Члени конкурсної комісії у складі депутатів обласної ради Олександра Слободяна, Дмитра Лучкова, Миколи Моцного, а також працівників управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради опрацювали подані єдиним кандидатом документи, визначили їх відповідність кваліфікаційним вимогам, за результатами чого до участі у конкурсі було допущено Віталія Покотила, який уже майже три роки очолює дане підприємство.

Конкурсною комісією відразу проведено співбесіду з кандидатом на посаду директора. Віталій Петрович розповів своє бачення подальшої роботи комунального підприємства «Хмельницькліфт» та його майбутні перспективи, відповів на чисельні запитання членів комісії.

За результатами засідання члени комісії визначили кандидатуру Віталія Покотила переможцем конкурсу.

Враховуючи рішення конкурсної комісії, кандидатуру переможця конкурсу направлено голові обласної ради для винесення питання про призначення директора спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства «Хмельницькліфт» на розгляд депутатів на черговій шістнадцятій сесії облради, пленарне засідання якої заплановано на 22 грудня цього року.

попередня статтяДва військовослужбовці з Хмельницького отримали квартири
наступна статтяУ Хмельницькому відбудеться скорботна хода до дня пам’яті жертв Голодомору