Двадцяті осінні юридичні читання в Хмельницькому університеті управління та права імені Л.Юзькова

Впродовж двох днів, 1 та 2 жовтня, з нагоди 95-річчя від дня народження та на вшанування пам’яті професора Радомира Кондратьєва в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова проходить міжнародна науково-практична конференція Двадцяті осінні юридичні читання «Права людини в сучасному світі: проблеми теорії та практики».

Конференція вже стала традиційною і проводиться університетом щорічно. Адже цей науковий захід вже понад десять років збирає представників наукової еліти з провідних вищих навчальних закладів України та зарубіжжя.

У своєму вітальному слові заступник голови обласної ради Валентин Соколюк побажав усім учасникам конференції плідної роботи.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради Віолети Лабазюк Грамотами та цінними подарунками відзначено кращих науковців, працівників навчального закладу.

У заході також взяли участь студенти, аспіранти та молоді науковці юридичних факультетів вищих навчальних закладів та юридичних вузів, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері права.

  За результатами конференції буде підготовлено та видано збірку доповідей учасників конференції.

попередня статтяНа контролі обласної ради – комунальні заклади обласної ради
наступна статтяОсвітян Хмельниччини привітали з прийдешнім професійним святом