На контролі обласної ради – комунальні заклади обласної ради

30 вересня перший заступник  голови обласної ради Володимир Гончарук разом з депутатами обласної ради та представниками управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату облради здійснили виїзний ознайомчий візит з проведенням контрольних заходів у Смотрицький будинок–інтернат для громадян похилого віку та інвалідів та  Черчецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів.

Під час робочого візиту було оглянуто харчоблоки, які у закладах виглядають чисто та охайно. Документація теж ведеться вчасно.

Однак адміністрації закладів слід звернути увагу на  заміну інвентарю та посуду на новий. Також необхідно посилити контроль за закупівельними цінами на основні продукти харчування, не допускати перевищення середніх ринкових цін, визначених управлінням економіки Хмельницької обласної державної адміністрації. Потребує покращення і робота з постачальниками, звернувши особливу увагу на якість товару, асортимент, наявність супровідних документів та його ціну.

 

попередня статтяНаціональну академію відвідали експерти-кінологи Цивільної гвардії Королівства Іспанії
наступна статтяДвадцяті осінні юридичні читання в Хмельницькому університеті управління та права імені Л.Юзькова