Дякуємо нашим захисникам за мужність та героїзм

З нагоди 31-ої річниці відзначення Дня Незалежності нашої держави на Хмельниччині продовжують дякувати тим, хто ціною власного здоров’я та життя обороняє наше небо та землю від російських окупантів.

Сьогодні заступник голови обласної ради Валентин Соколюк взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення кращих бійців добровольчого формування Хмельницької міської територіальної громади №1 «Авангард».

У своєму вітальному слові посадовець наголосив, що сьогодні на наших очах формується нова історія становлення української держави. З перших днів повномасштабної війни тисячі мужніх хлопців та дівчат стали на захист кордонів України, аби наші наступні покоління мали змогу зустрічати День Незалежності під синьо-жовтим стягом у щасливій та квітучій країні.

«Щиро дякую кожному, хто сьогодні стоїть на захисті інтересів нашої країни та її мешканців. З доблестю та честю ви несете горде звання захисників та захисниць України! Бажаю всім присутнім міцного козацького здоров’я, незламності бойового духу та успішно виконаних військових завдань. Переможемо ворога разом та відновимо справедливість. Слава Україні! Слава нашим Героям!», – зазначив посадовець.

За сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддане служіння українському народові, вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності держави від імені голови обласної ради та депутатського корпусу Валентин Соколюк вручив Грамоти обласної ради та цінні подарунки 5 добровольцям формування.

попередня статтяВ Україні буде створено понад 300 тисяч робочих місць завдяки проекту єРобота
наступна статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!