В Україні буде створено понад 300 тисяч робочих місць завдяки проекту єРобота


Реалізація урядових грантових програм проекту єРобота дасть можливість створити в Україні понад 300 тисяч нових робочих місць.

Як повідомляють у Міністерстві економіки України, Уряд запустив низку грантових програм, як потужний інструмент для підтримки малого й середнього бізнесу. Будь-який підприємець, що прагне розвивати свою справу, або започаткувати нову, може отримати безповоротну допомогу від держави. Це також стимулюватиме створення робочих місць, яких потребують зараз українці. Планується, що реалізація всіх грантових програм в рамках проекту єРобота дасть можливість створити понад 300 тисяч нових робочих місць.

На сьогодні заявки на отримання грантів подали вже близько 10 тисяч громадян. Більшість заяв – 8,5 тисяч – на отримання мікрогранту на започаткування або розвиток власної справи.

Нагадаємо, проект єРобота включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері.

Перші 227 переможців програми мікрогрантів вже отримали гроші на свої рахунки. Загальна сума перерахованих їм коштів склала 52,7 млн грн.

Джерело: Урядовий портал

попередня стаття«РОКАДА» в Хмельницькому обласному літературному музеї
наступна статтяДякуємо нашим захисникам за мужність та героїзм