Дипломи молодшого спеціаліста отримали випускники гуманітарно-педагогічної академії

У такий складний для країни час освітянську спільноту Хмельниччини поповнили випускники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. 105 молодих та перспективних спеціалістів за спеціальностями: «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» та «Музичне мистецтво» вступили на новий шлях життя  – отримали свої перші дипломи.

Привітали випускників з важливою подією у житті голова обласної ради Віолета Лабазюк та її заступник Тетяна Зеленко.

Звертаючись до присутніх, Віолета Лабазюк подякувала керівництву та педагогічному колективу закладу, зазначивши, що незважаючи на всі виклики долі, освітянський фронт продовжує працювати, готувати молодих кваліфікованих кадрів, які вже зараз працюють над розбудовою рідної Хмельниччини.

Позаду довгий шлях навчання та попереду вам відкриватимуться лише нові можливості та перспективи. Вірте в свої сили, мрійте та пам`ятайте, що саме ви будете відбудовувати Україну після нас. Ви – наша надія на світле та щасливе майбутнє. Саме на наших педагогів покладена важлива місія – створювати нову українську школу, навчати ерудованих, свідомих патріотів української держави“, – зазначила голова облради.

Спільно з ректором Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інною Шоробурою та викладачами Віолета Лабазюк та Тетяна Зеленко вручили випускникам дипломи молодшого спеціаліста. На згадку про сьогоднішній день учасники зробили спільне фото.

Вручення документів супроводжувалось гарним настроєм та яскравими посмішками талановитої перспективної молоді. Вони вірять, що життя обов`язково подарує їм нові цікаві моменти. Всі двері для них відкриті!

Молодь вже  готується до вступу на освітню спеціальність бакалавр, адже стіни рідної альма-матер завжди готові прийняти студентів та надати якісні освітні послуги.

попередня статтяОстанній дзвоник пролунав для 187 учнів Хмельницького обласного ліцею
наступна статтяєРобота: Уряд надасть 85 млн грн мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу черговим переможцям програми