Останній дзвоник пролунав для 187 учнів Хмельницького обласного ліцею

В одному з кращих закладів освіти Хмельниччини – Хмельницькому обласному ліцеї І-ІІ ступенів обласної ради відбулося свято Останнього дзвоника. Цьогоріч обласний ліцей випустив у доросле життя 187 талановитих, розумних, творчих юнаків та дівчат.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам´ять випускників ліцею, які загинули внаслідок російської агресії.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та всього депутатського корпусу обласної ради ліцеїстів привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

«Вдивляючись у ваші щасливі та водночас стурбовані обличчя, важко уявити, що вам приходиться в умовах страшної війни завершувати навчальний рік і розпочинати доросле життя.  Ставши випускником одного з найкращих освітніх закладів краю, бажаю вам вступити у вищий навчальний заклад за обраним фахом, бути успішними та після перемоги відбудовувати нашу державу.  Адже ваш успіх – це успіх України», – сказала Тетяна Іванівна, звертаючись до ліцеїстів.

Посадовець подякувала педагогічному колективу ліцею за високий рівень освіти учнів, створення в умовах воєнного стану єдиного інформаційного середовища закладу, гарний рівень національно-патріотичного виховання та формування нової достатньо-освіченої генерації українців. Також Тетяна Зеленко висловила слова подяки батькам за гідне виховання дітей, адже є вони є випускниками одного з найкращих закладів освіти Хмельниччини, за патріотизм, любов до батьківщини, які передаватимуться, як генетичний код наступним поколінням.

Щирі слова вітань на адресу випускників  також лунали від керівництва ліцею, педагогів, батьків та ліцеїстів.

Директор ліцею Юрій Курманський зазначив, що попри створені рашистами перешкоди, тривоги та довготривалі перебування в укриттях, учні ліцею отримали у закладі якісні знання, успішно завершили навчальний рік та продемонстрували значні досягнення в  інтелектуальних змаганнях різного рівня. Як результат, ліцеїсти стали переможцями:

– всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів: IV етап – 3; ІІІ етап – 28;

–  всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України: IІ етап – 7;

– ХХІІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика,  ІІІ етап – 1;

– ХІІ Міжнародний мовно – літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,  ІІІ етап – 1 учасник;

– ХV обласна учнівська інтернет-олімпіада з математики – 10;

– регіональний етап Міжнародної Економічної Олімпіади від чеського Іnstitute of Economic Education ( м. Івано-Франківськ) – 3 переможці, які увійшли в 50 найкращих знавців економіки в Україні і будуть допущені до національного відбору в м. Києві 1.07.2023 р.;

– GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв) –  обласний конкурс  проєктів екологічного спрямування, номінація «Науково-технічні розробки молодих вчених» – 1.

Мистецькі вітання випускникам подарував народний художній колектив ансамбль танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.


попередня статтяВерховна Рада України прийняла в цілому законопроект про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років
наступна статтяДипломи молодшого спеціаліста отримали випускники гуманітарно-педагогічної академії