Дитячі мрії збуваються

Саме під таким гаслом 19 грудня, у День Святого Миколая, в Хмельницькій обласній філармонії благодійний фонд «Карітас» влаштував святкування для дітей.

Уже дванадцять років поспіль благодійники фонду проводять акцію «Листи до Святого Миколая» для дітей, які виховуються в багатодітних та малозабезпечених сім’ях.

За традицією цього дня Святий залишає чемним дітям подарунки під подушкою. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями та вкидають їх у поштову скриньку або кладуть на вікно, а помічники їх намагаються втілити в життя. Щороку до здійснення бажань дітей приєднуються керівництво та депутати Хмельницької обласної ради.

Під час святкового зібрання БФ «Карітас» привітав дітей, їх батьків та волонтерів благодійного фонду перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук, який зазначив, що для депутатів обласної ради, незалежно від політичної приналежності, велика честь долучитися до акції «Листи до Святого Миколая» та здійснити мрії дітей.

«День Святого Миколая діти чекають з нетерпінням, аби отримати подарунки, про які вони мріяли. І коли щороку в передчутті різдвяних свят долучаєшся до цієї благородної акції та усвідомлюєш, що можеш допомогти, – мимоволі стаєш частинкою дива, про яке мріє кожна дитина…  Попри біль, який хоче завдати нашій державі ворог, через подібні акції ми розуміємо і щасливі з того, що наші діти будуть мати подарунки і будуть усміхнені та щасливі. І це найголовніше на сьогодні», – зазначив Володимир Гончарук.

Від керівництва благодійного фонду «Карітас» було вручено Подяки керівництву  та депутатам  обласної ради за особистий внесок в організацію та проведення акції «Листи до Святого Миколая».

Завдяки благодійникам цього року БФ «Карітас» допоміг святому Миколаю принести подарунки для 1200 дітей Хмельниччини, подарувати віру в диво та добро, радість та щастя усім тим, кому це так необхідно

Гостями свята також були представники влади, волонтери та благодійники Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас».

Новорічну програму доповнили виступи юних талантів Хмельниччини.

попередня статтяСімнадцяті педагогічні читання пам’яті Миколи Дарманського
наступна статтяВідбулось спецпогашення новорічної марки «Переможного Нового року!»