Відбулось спецпогашення новорічної марки «Переможного Нового року!»

Сьогодні, у День Святого Миколая, заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, представники обласної військової адміністрації, Хмельницької міської ради та дітки, які прийшли на новорічний кінопоказ до кінотеатру “WoodMall Cinema” в місті Хмельницький, взяли участь у спецпогашенні поштової марки «Переможного Нового року!».

Ескіз новорічної поштової марки України воєнного часу було обрано шляхом народного онлайн-голосування, яке проходило на офіційних сторінках Укрпошти, а також в Телеграм-каналі СЕО Укрпошти. За ескіз одинадцятикласниці з Миколаєва Валерії Михайлової свої голоси віддали понад 15,5 тисяч українців.

На поштовій марці зображено дівчину та українського військового: вона зустрічає різдвяно-новорічні свята на самоті, юнак – на полі бою, захищаючи Україну. Продовження історії в сюжеті конверта: вони нарешті разом, зустрічають наступний Новий рік, споглядаючи на святкові салюти за вікном і будуючи плани на майбутнє у вільній, сильній і мирній Україні. Жорстока війна, яку принесла росія в нашу країну, розділила мільйони доль, родин та близьких людей, проте вона не зможе зруйнувати віру українців у дива, Перемогу та жадані зустрічі.

Ця марка – про свято, яке з одного боку сьогодні можливе тільки завдяки нашим захисникам і захисницям. З іншого – про свято, яке у нас жорстоко забрали. Бо найважливіше на Різдво і Новий рік для кожного з нас – це бути поряд. І бути вдома.

Саме тому сьогодні разом з випуском марки відкриваються новорічні резиденції по всій країні, щоб і дорослі і малеча написали листа новорічному чарівникові, і загадали одне на всіх спільне бажання – про нашу ПЕРЕМОГУ. А ще підписали листівки зі словами подяки нашим військовим, які уже майже 9 років виборюють її для нас.

Тираж марок – 720 тис. прим. або 120 тис. аркушів. Номінальна вартість поштової марки – U (12 грн.). Поштовий випуск включає марковий аркуш та немаркований художній конверт «Переможного Нового року!» і художню картку «З Різдвом!» за ескізом Олександра Охапкіна, який у народному голосуванні посів 2-ге місце.

попередня статтяДитячі мрії збуваються
наступна статтяВіолета Лабазюк передала дітям вітання від Святого Миколая