Голова обласної ради взяла участь у міжнародній конференції онкологів

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала учасників науково-практичної конференції з міжнародною участю «Індивідуалізація лікування злоякісних пухлин грудної залози та інших локалізацій», організованою громадською організацією «Національна асоціація онкологів України», Національним інститутом раку спільно з КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради.

Учасниками конференції є представники Міністерства охорони здоров’я, профільного комітету ВРУ,  ікарі зі спеціальностей хірургія, радіологія, клінічна онкологія, онкогінекологія, онкохірургія, пластична хірургія, променева терапія, керівники структурних підрозділів та закладів охорони здоров’я з регіонів, науковці з провідних науково-дослідних установ МОЗ України та НАМН, вітчизняні та міжнародні експерти.

В Україні щорічно реєструється понад 120 тисяч нових випадків раку, в області реєструється більше 1-1,5% нових випадків захворювань.  На сьогодні в регіоні на рак хворіє більше 38 тисяч осіб, практично це – кожен 32 житель.

Особливої уваги, зважаючи на найбільшу частоту онкологічних хвороб у жінок, вимагає діагностика та лікування злоякісних новоутворень молочної залози. Не менш актуальною  є проблематика новоутворень органів черевної порожнини, зокрема колоректального раку. Тому й невипадковою є тематика науково-практичної конференції.

У своєму вітальному слові голова обласної ради Віолета Лабазюк зазначила: «Комунальне некомерційне підприємство «Хмельницький обласний протипухлинний центр» на чолі з В’ячеславом Морозом, незважаючи на виклики останніх років, є одним з найпотужніших закладів охорони здоров’я в західному регіоні. Центр прогресивно розвивається, практично повністю оновлено матеріально-технічну базу, здійснюється діагностика пацієнтів на сучасному обладнанні. Лікарі медичної установи володіють всіма сучасними методиками лікування та постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень. Разом з тим, онкологічні хвороби продовжують формувати вагому частку у загальній захворюваності населення та впродовж десятирічь є другою причиною смертності населення. Тому тематика науково-практичної конференції досить важлива та актуальна».

На конференції вітчизняними та міжнародними експертами у своїй галузі передбачено обговорення таких актуальних питань:

  • сучасні тенденції в діагностиці злоякісних пухлин грудної залози та шкіри;
  • сучасні методи лікування злоякісних пухлин;
  • представлення мережі онкологічних закладів України;
  • критерії оцінки якості надання медичної допомоги;
  • затвердження Національних протоколів лікування раку;
  • програма медичних гарантій; фінансування хірургічних пакетів; співпраця з сімейними лікарями.

 

попередня статтяВідзначено переможців цьогорічного обласного конкурсу журналістських робіт
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!