Відзначено переможців цьогорічного обласного конкурсу журналістських робіт

Сьогодні заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко вручила Дипломи переможцям обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області у 2023 році.

Даний конкурс започаткований обласною радою сім років тому з метою підвищення обізнаності населення області про переваги та здобутки реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Але другий рік поспіль, у зв´язку з повномасштабним вторгненням російської федерації на територію України, діяльність територіальних громад області в умовах воєнного стану, тематика конкурсу була змінена. Рішенням ради були внесені відповідні зміни до Положення про конкурс, визначивши пріоритетними напрямами тематики Конкурсу взаємодію органів державної влади та органів місцевого самоврядування в протидії військовій агресії й захисту територіальної цілісності та суверенітету держави; лідерство в місцевому самоврядуванні в умовах воєнного стану; герої та героїні, які захищають громади, свободу та свій вибір;  співпраця місцевого самоврядування та громадянського суспільства; інтеграція внутрішньо переміщених осіб; волонтерська діяльність, надання благодійної допомоги для Збройних сил України та внутрішньо переміщених осіб.

У нинішньому році на конкурс було подано 32 роботи від 11 мас-медіа.

Тетяна Зеленко подякувала переможцям конкурсу – представникам різних засобів масової інформації за небайдужість до подій, які відбуваються на Хмельниччині та зазначила: «Насправді, метою заснованого у 2017 році конкурсу журналістських робіт було висвітлення кращих практик місцевого самоврядування області та інформування населення про успішність реформи децентралізації. Але, на жаль,  після повномасштабного вторгнення росії в Україну, було вирішено змінити тематику робіт. І сьогодні увага журналістів сфокусована на військових, волонтерів, діяльність громад в умовах воєнного стану… Оцінюючи конкурсні роботи, відзначила для себе, що кожна історія пройшла через ваше серце та по особливому викладена у матеріалах».

Отож, в номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ» переможницею визнано   журналістку газети «Сімейна газета» з Хмельницького Дарію Пастернак,  друге місце у цій номінації отримала заступник керівника приватного підприємства «Медіа-центр «Подільські вісті» Світлана Шандебура (Дубінська), третє місце – у журналістки газети «Сімейна газета» Світлани Волкової.

Серед відеоматеріалів у номінації «Краща телепрограма, сюжет» переможцем визнано керівника хмельницької телекомпанії TV7+ Анатолія Вінскевича,  друге місце члени комісії віддали журналістці з хмельницької міської телерадіокомпанії «Місто» Тетяні Самсонюк,  третє місце виборов матеріал  керівника хмельницького ютуб-каналу Nagolos Олени Лямзіної.

У номінації «Краща онлайн-публікація» серед заявлених на конкурс публікацій перше місце присуджено журналістці сайту «Є» (м. Хмельницький) Лесі Садомській, друге місце у цій номінації отримала журналістка ТОВ «Інформаційне агентство «ХМ-ІНСАЙД» Єлизавета Сергієнко, третє місце у журналістки Тетяни Калмикової (Новак) з інтернет-видання «Поділля NEWS» (м. Хмельницький) за матеріал «24 члени однієї родини знайшли прихисток у Волочиській громаді».

У номінації «Кращий радіоматеріал» перше місце у журналістки з філії акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України «Хмельницька регіональна дирекція «ПОДІЛЛЯ-ЦЕНТР» Алли Коломеї,  друге місце у цій номінації члени комісії присудили Наталії Попович – журналістці Городоцького телерадіопресцентру за матеріал «Міжнародна співпраця: Городок матиме місто-партнер у Литві».

Відповідно до Положення у кожній з чотирьох номінацій визначено по три переможці, які нагороджені дипломами та грошовими преміями у розмірі відповідно до категорії: перша премія – 10 тис. грн, друга – 7 тис. грн, третя – 5 тис. гривень.

попередня стаття“Рівний з рівним”: 1 грудня розпочинається прийом заяв від кандидатів у помічники ветеранів на 2024 рік
наступна статтяГолова обласної ради взяла участь у міжнародній конференції онкологів