Головні розпорядники коштів звітували про освоєння коштів за поточний рік та окреслювали плани на рік наступний

dsc_0131У зв’язку із формуванням проекту обласного бюджету на 2017 рік, сьогодні, 30 листопада, за участі голови обласної ради Михайла Загородного та голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулася робоча нарада, на якій було заслухано головних розпорядників коштів обласного бюджету.

Про аналіз використання цьогорічних бюджетних призначень за галузями звітували директори Департаменту освіти і науки, Департаменту соціального захисту населення, Департаменту охорони здоров’я, Департаменту агропромислового розвитку, управління культури, національностей, релігій та туризму, управління молоді та спорту, служби у справах дітей облдержадміністрації.

dsc_0137Окрім того, розпорядники коштів поінформували керівництво області про заплановані передбачення фінансових ресурсів на 2017 рік у всіх сферах життєдіяльності.

Як наголосив голова обласної ради Михайло Загородний, формуючи проект бюджету розпорядники коштів зобов’язані підійти до цього відповідально – окрім обов’язкового забезпечення видатків на заробітну плату та енергоносії – визначити пріоритетні напрями використання ресурсів, знайти їм раціональне призначення та не допустити нецільового використання.

dsc_0142

попередня статтяВідбувся круглий стіл “Формування місцевих бюджетів в умовах децентралізації”
наступна статтяХмельницький обласний центр туризму і краєзнавства прозвітував про свою діяльність