Відбувся круглий стіл “Формування місцевих бюджетів в умовах децентралізації”

uaror-5Сьогодні голова обласної ради Михайло Загородний взяв участь у роботі круглого столу на тему “Формування місцевих бюджетів в умовах децентралізації”.

Захід ініційований Українською асоціацією районних та обласних рад.

Під час роботи круглого столу відбулась презентація системи роботи неприбуткової установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

uaror-4Учасники заходу обговорили специфіку взаємовідносин державного з місцевими бюджетами в частині освітньої та медичної субвенцій та інших трансфертів, розглянули специфіку формування місцевих бюджетів у 2017 році, детально зупинившись на проблемі співфінансування об’єктів комунальної власності громад.

img_0726Не залишилось поза увагою присутніх й питання щодо стану бюджетної децентралізації та головні тенденції у процесі залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку.

uaror-1

попередня статтяПрактики впровадження мікропроектів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ділилися досвідом
наступна статтяГоловні розпорядники коштів звітували про освоєння коштів за поточний рік та окреслювали плани на рік наступний