Госпрозрахункові підприємства комунальної власності розпочали звітувати про фінансово-господарську діяльність за 2020 рік

794

Відповідно до затвердженого графіка в обласній раді розпочалися засідання комісій з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств, закладів, комунальних некомерційних підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області за 2020 рік.

На початку засідання члени балансової комісії – голова обласної ради Віолета Лабазюк, перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук, заступник голови обласної ради Валентин Соколюк та начальник управління з питань  спільної власності територіальних громад виконавчого апарату облради Едуард Монастирський здійснили виїзд на Старокостянтинівський паливний склад обласного підприємства «Облпаливо» з метою вивчення ситуації щодо подальшого використання цього об’єкту. Як було зауважено членами комісії, використання складу та майданчику з твердим бетонним покриттям площею 10 тис кв м приносить не значний дохід підприємству. Тому посадовцями вивчалося питання щодо подальшого раціонального використання майна обласної ради.

Присутній на виїзному засіданні балансової комісії Старокостянтинівський міський голова Микола Мельничук зазначив, що для потреб олійно-екстракційного заводу, будівництво якого здійснюється поруч паливного складу, є потреба у додатковій території для облаштування великого транспортного хабу.

Отож, обласною радою вивчатиметься питання щодо можливого включення Старокостянтинівського паливного складу обласного підприємства «Облпаливо» до переліку малої приватизації. З цією метою, дане питання планується розглянути на засіданні постійної комісії обласної ради з питань управління комунальною власністю та приватизації. Остаточне рішення розглядатиметься на сесії обласної ради.

Сьогодні про свою фінансово-господарську діяльність звітували керівники та головні бухгалтери госпрозрахункових підприємств – обласного підприємства «Облпаливо», комунального підприємства «Комунальники», обласної фірми «Кіновідеопрокат», обласного навчально-курсового комбінату, комунального підприємства «Аеропорт-Хмельницький», спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства «Хмельницькліфт», учбового центру житлово-комунального господарства, комунального підприємства архітектурно-будівельного проектування облради та комунального підприємства «Управління капітального будівництва обласної ради», комунального автотранспортного підприємства та обласної фірми «Фармація».

Під час засідання комісії з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності госпрозрахункових підприємств, яка відбулася у Будинку рад, члени балансової комісії звертали увагу керівників не допускати у подальшому заборгованості з виплати заробітних плат, а також збільшувати надходження податків до бюджету.

За результатами роботи комісії роботу госпрозрахункових підприємств визнано задовільною, окрім ОФ «Кіновідепрокат», а також взято до уваги прийняте четвертою сесією рішення «Про припинення шляхом ліквідації Хмельницької обласної фірми «Фармація» та «Про реорганізацію комунального автотранспортного підприємства шляхом приєднання до комунального підприємства «Комунальники».