Громадські активісти обговорили ситуацію в країні

“Що сьогодні на порядку денному: мир, перемога, капітуляція, мир за будь-яку ціну, замороження бойових дій” – під такою назвою у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва відбувся круглий стіл.

Участь у заході взяли секретар Консультативної ради з питань сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів при голові Хмельницької обласної ради  Віталій Пєвнєв, представники патріотичних громадських організацій Хмельниччини.

Організатор заходу – Кузьма Матвіюк, керівник Хмельницького обласного товариства політичних в’язнів, репресованих та членів їх сімей. За його словами, нагальна потреба у висловленні своїх думок виникла у зв’язку з різним розумінням і ставленням хмельничан до сьогоднішньої ситуації та недопустимості розбіжностей в розпалі війни.

Кожен з громадських активістів мав змогу висловити свої думки, свою позицію про подальший перебіг бойових дій, волонтерську діяльність та свій вклад у майбутню Перемогу.

попередня статтяРозпочинає роботу Центр надання психологічної підтримки жителям Хмельниччини та внутрішньо переміщеним особам
наступна статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Кам’янець-Подільський – перлина Поділля