Хакатон «100 ідей для міст»: до участі запрошуються заклади вищої освіти у сфері містобудування, архітектури, будівництва

У хакатоні «100 ідей для міст» можуть узяти участь провідні українські й міжнародні заклади вищої освіти у сфері містобудування, архітектури, будівництва, інженерії.
Хакатон «100 ідей для міст» – це ініціатива, спрямована на розробку та реалізацію інноваційних архітектурних рішень для відновлення міст України, в першу чергу – інфраструктури.

Мета конкурсу – розробити 100 архітектурних рішень для приблизно 1400 населених пунктів України. Переможці отримають менторство, партнерства для впровадження проєктів тощо. Призовий фонд становить 15 000 доларів. Аби взяти участь – заповнюйте анкету до 15 лютого 2024 року за посиланням: bit.ly/3UmFmNz.

У Хакатоні беруть участь українські та міжнародні архітектурні бюро та заклади вищої освіти в напрямках:

• будівництво;
• архітектура;
• містобудування;
• інженерні напрямки,
А також міста України, які надають свої технічні завдання та вихідні дані.

У рамках Хакатону учасники на підставі технічних завдань та вихідних даних розробляють і презентують проєкти відновлення конкретних міських районів, об’єктів, систем інфраструктури.

Після розробки на конкурсній основі обираються переможці.

Джерело: Міністерство освіти і науки України

попередня стаття«КРИШТАЛЕВА ЗІРКА – 2024»: запрошуються до участі обдаровані діти й молодь у різних видах та жанрах мистецтва 
наступна статтяВіолета Лабазюк перебуває з робочою поїздкою у Сполучених Штатах Америки