Віолета Лабазюк перебуває з робочою поїздкою у Сполучених Штатах Америки  

З метою налагодження партнерських відносин щодо підтримки Хмельниччини та України голова обласної ради Віолета Лабазюк цього тижня перебуває у складі української делегації на «Ukrainian Week» у Вашингтоні, Сполучені Штати Америки.

«Ukrainian Week» проходить за підтримки Українського кокусу Палати представників Конгресу США та є особливою щорічною платформою, яка має на меті зближення між українським й американським народами та налагодження і посилення подальшої співпраці. Міжконтинентальний захід об’єднує політичну, військову та релігійну дипломатію різних країн.

Як зазначає Віолета Лабазюк, підтримка іноземних держав є надважливою для України в сьогоднішніх жахливих реаліях, адже російсько-українська війна триває майже два роки, наша держава щодня потерпає від ворожих атак та потребує допомоги й підтримки цивілізованого світу.

У рамках «Ukrainian Week» запланована низка різноманітних заходів та ініціатив, що сприятимуть лише зміцненню  партнерства Хмельниччини з американськими колегами і відповідно посиленню підтримки України.

Серед основних заходів – Молитовний Український Сніданок, Форум економіки, інвестицій та відновлення України, Виставка проєктів підтримки України, Гуманітарний Форум Україно-американського партнерства. Відбудуться зустрічі з провідними конгресменами, експертами, спікерами в галузях економіки, військової справи, гуманітарного напрямку.

Разом – до Перемоги!

попередня статтяХакатон «100 ідей для міст»: до участі запрошуються заклади вищої освіти у сфері містобудування, архітектури, будівництва
наступна статтяВнутрішньо переміщені особи, та українські мігранти, які повертаються з-за кордону, зможуть отримувати допомогу малозабезпеченим родинам