Хмельниччина отримала дороговартісне медичне обладнання з Німеччини

Підтвердженням співпраці між країнами Європи і Україною є надходження до гуманітарного штабу обласної ради медичного обладнання з Німеччини.

Гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров´я Хмельниччини вдалося зібрати завдяки співпраці німецького благодійного фонду Ukraine Help Now (м.Бад-Хо́мбург) та сприяння Віолети Лабазюк.

Гуманітарну допомогу складає в основному дороговартісне обладнання – апарати штучної вентиляції легень, дефібрилятори, рентгенапарати, наркозно-дихальні апарати, апарати ультразвукової діагностики, електрохірургічне обладнання, оптичні перетворювачі для проведення травматологічних, урологічних та нейрохірургічних оперативних втручань, інфузійні та шприцеві насоси, обігрівачі пацієнта, анестезійний апарат, вентиляційний драгер, монітори пацієнта, всмоктувальні насоси та інше. Саме такого устаткування сьогодні потребують медичні заклади, де проходять лікування та реабілітацію військовослужбовці, а також внутрішньо переміщені особи.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк висловила слова подяки німецьким друзям, іноземним партнерам, українським волонтерам та усім, хто приклав максимум зусиль, аби цей важливий гуманітарний вантаж було якнайшвидше доставлено за призначенням.

«Підтримка іноземними державами українців зараз є досить важливою. Висловлюємо щирі слова подяки німецькому благодійному фонду Help Ukraine Now, Віктору Освальду та Гансу Обермаєру, а також усім небайдужим за надання необхідного медичного обладнання для наших лікарень, яке є вкрай необхідне саме сьогодні», – зазначила Віолета Лабазюк. Вона висловила переконання, що дане обладнання дасть можливість надавати якісні медичні послуги для людей, які наразі цього потребують, у тому числі й переселенцям, які звертаються за допомогою у медичні заклади Хмельниччини.

Отриману іноземну гуманітарну допомогу за рекомендацією Департаменту охорони здоров´я обласної державної адміністрації буде розподілено серед медичних закладів регіону – обласній лікарні, обласній дитячій лікарні, Білогірській, Віньковецькій, Волочиській, Деражнянській та Ізяславській багатопрофільним лікарням.

Представник німецького фонду Ukraine Help Now, волонтер Ірина Збижко назвала гуманітарну допомогу для Хмельниччини досить вагомою, адже у регіоні наразі проживає понад 150 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Зворушливим є те, що у зборі коштів для придбання обладнання для України долучилися учні гімназії Бад-Хо́мбурга SV Kaiserin-Friedrich-Gymnasium, які  інвестували 6 тисяч євро для закупівлі медичного устаткування для українських лікарень.

Отже, за результатами розподілу обладнання отримали такі медичні заклади:

Установа Перелік обладнання
1) Хмельницька обласна лікарня Коагулятор – 1

Рентген апарат – 1

Анестезійний апарат – 4

Дефібрилятори – 1

2) Волочиська багатопрофільна лікарня Рентген апарат – 1

Дефібрилятор – 1

Монітори пацієнта – 3

Інфузійні насоси – 2

Шприцеві насоси – 3

3) Деражнянська багатопрофільна лікарня ШВЛ – 1

Вентиляційний драгер – 2

Обігрівач пацієнта – 1

Інфузійні насоси – 2

Шприцеві насоси – 2

Всмоктувальні насоси – 1

4) Білогірська багатопрофільна лікарня ШВЛ – 1

Обігрівач пацієнта – 1

Монітори пацієнта – 1

Інфузійні насоси – 2

Шприцеві насоси – 2

Всмоктувальні насоси – 1

5) Ізяславська багатопрофільна лікарня УЗД – 1

Вентиляційний драгер – 2

Обігрівач пацієнта – 1

Інфузійні насоси – 2

Шприцеві насоси – 2

Всмоктувальні насоси – 1

6) Віньківецька багатопрофільна лікарня УЗД -1

Обігрівач пацієнта – 1

Інфузійні насоси – 2

Шприцеві насоси – 1

 

7) Хмельницька обласна дитяча лікарня УЗД – 1

Дефібрилятори – 1

Анестезійний апарат – 1

Обігрівач пацієнта – 1

попередня статтяВіолета Лабазюк зустрілася у Шепетівці з внутрішньо переміщеними особами
наступна статтяВічна Пам´ять і Слава загиблим Героям за Україну!