Віолета Лабазюк зустрілася у Шепетівці з внутрішньо переміщеними особами

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави Шепетівська територіальна громада транзитом прийняла 7 тисяч переселенців. Близько 3 тисяч залишилися проживати у Шепетівці та населених пунктах громади.

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк здійснила робочу поїздку до Шепетівської міської територіальної громади. Аналогічні зустрічі проводяться по усіх територіальних громадах регіону.

Голова ради зустрілася із внутрішньо переміщеними особами, які проживають у гуртожитках навчальних закладів громади – Шепетівському медичному фаховому коледжі, Шепетівському фаховому коледжі Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» та Шепетівському професійному ліцеї  – загалом 218 осіб, з яких 41 дитина.

Як зауважив Шепетівський міський голова Віталій Бузиль, місцева влада спільно з мешканцями та волонтерами докладають максимум зусиль, аби створити комфортні умови для перебування внутрішньо переміщених осіб на території громади, турбуються про забезпечення родин переселенців усім необхідним.

Відповідно до попереднього звернення Віолета Лабазюк передала для потреб внутрішньо переміщених осіб матраци, засоби особистої гігієни, солодощі для дітей та канцелярські набори.

Під час спілкування з переселенцями Віолета Лабазюк поінформувала їх про підтримку Уряду щодо соціальних виплат, щодо функціонування центру видачі внутрішньо переміщеним особам гуманітарної допомоги при обласній раді на базі облмуздрамтеатру ім.М.Старицького у м.Хмельницькому. У свою чергу, переселенці порушували питання щодо працевлаштування, отримання медичних послуг, виплат ВПО від іноземних партнерів, а також порушували житлові питання.

У гуртожитку Шепетівського професійного ліцею відбулося відкриття облаштованої за рахунок благодійників Шепетівки ігрової кімнати для діток з сімей переселенців. Для дитячої кімнати також передали набори з канцелярією.

«Намагаємося спільно з місцевою владою та благодійними організаціями робити все можливе, аби родини, які проживають на Хмельниччині, відчували постійну турботу та підтримку», – зазначила Віолета Лабазюк.

попередня статтяСтартувало обговорення Плану відновлення України
наступна статтяХмельниччина отримала дороговартісне медичне обладнання з Німеччини