Хмельницькому благодійному фонду «Хесед Бешт» – 24 роки

Вчора, 18 вересня, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко  привітала колектив Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» з черговою річницею з часу заснування.

«Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, депутатського корпусу  та від себе особисто щиро вітаю вас із 24-річчям, – сказала Тетяна Іванівна. – Переконана, що всі жителі нашої області знають «Хесед Бешт» як надійних партнерів та друзів, які завжди підтримують та допомагають тим, хто цього потребує».

«Доброта – це те, що сліпий побачить та глухий почує», – процитувала Тетяна Зеленко відомого письменника. Звертаючись до представників «Хесед Бешт», вона продовжила: «Це саме те, чим ви займаєтесь, адже усі відчувають доброту, яку ви несете людям. А добро завжди перемагає зло, в тому числі і те, яке сьогодні є в нашій країні. Саме з такими людьми, як ви, ми це зло переможемо».

Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» заснований у 1999 році. Сьогодні на базі фонду функціонує дев’ять центрів допомоги та підтримки, які пропонують близько 160 соціальних та побутових послуг. Наразі Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» обслуговує близько шести тисяч клієнтів  з понад сотні населених пунктів чотирьох областей України: Хмельницької, Рівненської, Волинської та Тернопільської.

Очолює Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» заслужений працівник соціальної сфери України Ігор Ратушний. За його словами, «місія благодійного фонду – зберегти у душах людей  турботу про свого ближнього. Кожну хвилину фонд намагається відчинити серця людей та впустити туди крихту надії на краще».

«Нехай ваша невтомна праця, чуйність та милосердя завжди слугують людям, – побажала Тетяна Зеленко представникам «Хесед Бешту».

 

попередня статтяОбговорили роль обласних рад в процесі євроінтеграції України
наступна статтяУ Нетішині відкрито відділення Хмельницького обласного серцево-судинного центру