Хмельницькому національному університету – 60!

Сьогодні, 14 жовтня, Хмельницький національний університет відзначає гарний ювілей – 60-річчя з дня заснування.

За такий поважний період університет пройшов непростий, але славний шлях становлення – від загальнотехнічного факультету Українського поліграфічного інституту до національного університету. Це був шлях наполегливої праці багатьох поколінь талановитих викладачів та утвердження своїх принципів, пошуків і звершень.

Нові імпульси виш отримав у сучасних умовах незалежної України. Цілком закономірно, що у 1994 році на базі Хмельницького технологічного інституту було створено Технологічний університет Поділля, а у 2003 році – Хмельницький державний університет, який через рік отримав статус національного.

Приємно констатувати, що сьогодні Хмельницький національний університет став вищим навчальним закладом європейського рівня підготовки фахівців, флагманом освіти в Україні, який має потужний професорсько-викладацький потенціал, модернізовану матеріально-технічну базу та сучасні інноваційні методи навчання.

Тисячі фахових спеціалістів, підготовлених в університеті, успішно працюють у всіх сферах народного господарства, впроваджуючи у життя набуті знання, генеруючи сучасні ідеї та підтверджуючи високоякісну марку свого закладу.

Щиро вітаємо професорсько-викладацький та студентський колективи, усіх випускників Хмельницького національного університету зі славним 60-річчям!

Слава університету!

Слава Україні!

попередня статтяВшанували подвиг захисників та захисниць України
наступна статтяПроведено посвяту у ліцеїсти