Вшанували подвиг захисників та захисниць України

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина.

Цьогоріч для українців День захисників і захисниць України, який ми відзначаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці та у День створення Української повстанської армії особливий. Наша держава захищає свою територіальну цілісність від російського агресора, який посягнув на українську незалежність.

З метою вшанування мужності та героїзму наших захисників сьогодні відбулося урочисте покладання квітів до Стели пам’яті героїв Небесної сотні та учасників російсько-української війни за участю голови обласної ради Віолети Лабазюк, її заступників Володимира Гончарука та Валентина Соколюка, начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія,  Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, керівників силових та правоохоронних установ, громадських організацій, мешканців обласного центру.

Також поклали живі квіти, вшанувавши пам´ять борців за незалежність України, до меморіальної дошки Роману Шухевичу на будівлі кінотеатру ім. Т.Г.Шевченка обласного центру.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували найвідданіших борців за незалежність та свободу України.

На Алеї Слави на кладовищі у мікрорайоні Ракове відбулася поминальна панахида за загиблими у російсько-українській війні.  Пам´ять наших героїв молитовно вшанували представники обласної та міської влади, родини загиблих.