Хмельницький національний університет відзначає 60-літній ювілей

З нагоди 60-ї річниці від дня створення Хмельницького національного університету відбулося урочисте зібрання.

На шестидесятилітній ювілей університету https://khmnu.edu.ua –найбільшого на Поділлі вищого навчального закладу завітали професорсько-викладацький склад та співробітники вишу, а й випускники, почесні гості, друзі начального закладу та студенти.

За час існування Хмельницький національний університет пройшов шлях від загальнотехнічного факультету Українського поліграфічного інституту до Хмельницького національного університету, який має найвищий ІV рівень акредитації, готує спеціалістів з багатьох галузей і проводить навчальну, методичну, наукову та виховну роботу.

Побувала на урочистому зібранні й голова обласної ради Віолета Лабазюк, випускниця закладу.

Віолета Лабазюк подякувала усьому професорсько-викладацькому складу та співробітникам закладу за вагомий внесок з підготовки висококваліфікованих фахівців, які ефективно працюють у багатьох галузях нашого краю та нашої держави.

«Приємно констатувати, що сьогодні Хмельницький національний університет став вищим навчальним закладом європейського рівня підготовки фахівців, флагманом освіти в Україні, який має потужний професорсько-викладацький потенціал, модернізовану матеріально-технічну базу та сучасні інноваційні методи навчання. Тисячі фахових спеціалістів, підготовлених в університеті, успішно працюють у всіх сферах народного господарства, впроваджуючи у життя набуті знання, генеруючи сучасні ідеї та підтверджуючи високоякісну марку свого закладу.  Є всі підстави сподіватися, що навчальний заклад і далі наполегливо впроваджуватиме сучасні наукові досягнення, новітні технології, формуватиме громадян нової формації, що дозволить йому і в майбутньому бути серед провідних вишів країни», – зазначила Віолета Олександрівна у своєму вітальному слові.

Голова ради побажала колективу університету здолати всі виклики сьогодення, впевненості у нашій спільній Перемозі та нових вагомих здобутків, а молодому поколінню студентства – знайти гідне місце у житті, адже саме на молодь покладено велику громадянську відповідальність за розбудову демократичної європейської України.

У Хмельницькому національному університеті впроваджено ступеневу систему підготовки спеціалістів за освітньо-кваліфікаційними рівнями – бакалавр, спеціаліст, магістр. У рамках цієї системи функціонує п’ять навчально-наукових виробничих комплексів, до складу яких входять освітні заклади I-II рівня акредитації, загальноосвітні школи та підприємства. Університет є визнаним в Україні та за її межами науковим центром, у якому працюють більше 15-ти наукових шкіл, докторантура, аспірантура, вчені Ради із захисту докторських та кандидатських дисертацій.

Хмельницький національний університет не лише активно розширює горизонти вітчизняної освіти і науки, а й наполегливо здобуває світове визнання, плідно працює у різних напрямках міжнародного співробітництва, бере активну участь у різноманітних міжнародних проектах, конференціях, програмах обміну студентами, викладачами та науковцями.

З нагоди ювілею університету Віолета Лабазюк вручила Грамоти обласної ради та цінні подарунки працівникам навчального закладу.

У рамках проведення урочистого заходу на базі навчального закладу було організовано мистецьку виставку науково-технічних, художніх та декоративно-прикладних студентських робіт. До слова, значна кількість учнів університету є лауреатами та переможцями як обласних, так і Всеукраїнських конкурсів.

попередня статтяОбласний науково-методичний центр культури і мистецтва запрошує колег долучитися до Всеукраїнського майстер-класу із самчиківського розпису
наступна статтяУкраїнські учні підкорюють світ!