Хмельницький обласний художній музей запрошує

Хмельницький обласний художній музей запрошує 12 серпня о 17 годині на відкриття виставкового проєкту до 30-річчя Незалежності України та 90-річчя митця Олександра Дубовика “ВІДГОМІН ЧАСУ”, твори 1950-2020-х років.

Олександр Дубовик – видатний український митець, живий класик сучасного мистецтва. Він людина широких енциклопедичних знань і глибокої європейської освіти, автор численних міжнародних і українських виставок – кожна з яких значна подія в культурному житті України. Твори Олександра Дубовика наповнені глибоким філософським змістом, вони багатозначні, символічні і глибоко метафоричні. Складні багатопланові твори митця можна зрозуміти і наблизитись до їх осягнення лише виявляючи асоціативність мислення. Робити митця – це складні побудови гіпертексту з ремінісценціями, цитатами давно минулих цивілізацій, культур античності, ренесансу, бароко, які живуть у нашій підсвідомості, повертаються до нас у новому вигляді, новому прочитанні.

Як зазначає сам митець Олександр Дубовик: «Життя – це енергія. Площина картини – магнетичне поле, яке містить у собі могутній ладунок. Енергія безнадії і радості рухає внутрішнім світом людини. Картина – це сповідь. Це метафора, звернена до зовнішнього світу на порозі вічного «ніщо». У Камю прості істини ті, які пізнаєш останніми. Для постмодерну прості істини – перші. Це шлях всіх попередніх поколінь, це повернення до суті. Тому постмодерн має багато облич. Це рука, простягнута для діалогу. Це постійна зустріч».

За матеріалами Хмельницького художнього музею

попередня статтяМолодь на ринку праці Хмельниччини
наступна статтяЦентри екстреної медичної допомоги територіальних громад отримали 10 нових автомобілів