Центри екстреної медичної допомоги територіальних громад отримали 10 нових автомобілів

Голова обласної ради Віолета Лабазюк  вручила ключі та паспорти від 10 нових легкових автомобілів Volkswagen Crafter тип «В» лікарям центрів екстреної медичної допомоги десяти територіальних громад Хмельниччини.

Урочиста церемонія відбулась сьогодні на території комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» обласної ради. У заході також взяв участь перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук, начальник управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату облради Едуард Монастирський  та працівники підприємства.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк відзначила, що  охорона здоров’я є однією з пріоритетних галузей, на яку впродовж останніх років з державного та обласного бюджетів виділяється чи не найбільше коштів.

«Спільно з депутатським корпусом ми зацікавлені у підтримці закладів охорони здоров´я, управління якими здійснює обласна рада. Попри усі ризики для здоров´я, медики стоять на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією та рятують жителів нашої Хмельниччини, тому оновлення автопарку центрів екстреної допомоги є особливо важливим в умовах пандемії коронавірусу. Разом з тим, частина автомобілів було розподілена на створені у жовтні минулого року територіальні громади, аби медики підстанцій екстреної медичної допомоги мали змогу надавати якісну медичну допомогу мешканцям громад», – зазначила Віолета Лабазюк.

Автомобілі «Швидкої допомоги» Volkswagen Crafter типу «В» придбані за кошти Національної служби здоров’я України для бригад екстреної медичної допомоги десяти територіальних громад області. Вартість одного автомобіля складає  2 млн 450 тис. гривень. Загальна вартість придбаних автомобілів складає 24 мільйони 500 тисяч гривень. Швидкі обладнані необхідними засобами надання екстреної допомоги.

Протягом двох останніх років автопарк обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вже поповнився  34 новими швидкими класу «В» «Сітроєн-Джампер» та «Пежо Боксер», які також були придбані за кошти Національної служби здоров’я України. Ще 9 авто було придбано по державних закупівлях. Надходження ще 15 автомобілів «Фольксваген Крафтер» очікується у найближчий час.

Як зауважив директор комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» обласної ради Олександр Терещук, автомобілі швидкої допомоги такого високого класу медичний заклад отримує вперше – це повноприводні автомобілі, які придатні для роботи як у міських, так і в сільських населених пунктах для надання якісної медичної допомоги хворим та транспортування хворих у лікувальні заклади.

Отож, сьогодні нові автомобілі Volkswagen Crafter типу «В» отримали такі підстанції екстреної медичної допомоги:

– Кам’янець-Подільська підстанція екстреної медичної допомоги;

– Деражнянська підстанція екстреної медичної допомоги;

– Городоцька підстанція екстреної медичної допомоги;

– Старокостянтинівська підстанція екстреної медичної допомоги;

– Полонська підстанція екстреної медичної допомоги;

– Чемеровецька підстанція екстреної медичної допомоги;

– Білогірський пункт постійного базування бригади Теофіпольської підстанції екстреної медичної допомоги;

 – Віньковецький пункт постійного базування бригади Новоушицької підстанції екстреної медичної допомоги;

– Антонінський пункт постійного базування бригади Красилівської підстанції екстреної медичної допомог;

– Гвардійський пункт постійного базування бригади Хмельницької станції екстреної медичної допомоги.

Після завершення заходу Віолета Лабазюк поспілкувалася з колективом закладу та ознайомилася з матеріально-технічною базою комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» обласної ради та роботою оперативної служби підприємства.

Щодо покращення умов праці підприємства та здійснення ремонтних робіт, Віолета Олександрівна рекомендувала керівництву звернутися з відповідним зверненням, відповідно до якого у рамках прийнятої обласною радою цільової програми можливе спрямування фінансового ресурсу у порядку передбаченим чинним законодавством.

попередня статтяХмельницький обласний художній музей запрошує
наступна статтяДепутати постійної комісії з гуманітарних питань завершили знайомство з гімназіями комунальної форми власності