Хмельницький обласний художній музей запрошує

343
28 січня у Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття персональної виставки творів члена Національної спілки художників України Володимира Петровського «Живопис».
У насичених, яскравих живописних роботах автор фіксує емоційні коливання, пов’язані з різними подіями. Подекуди, на перший план в них виходять особисті ліричні переживання кожного моменту життя. В інших – на полотно виливаються роздуми, спричинені суспільними подіями, що хвилюють автора. Проте, підсвідомість кожного глядача по-своєму доповнює картини, формуючи завершений, цілісний образ.
Володимир Петровський народився 1984 року у м. Хмельницький, освіту здобував у Вижницькому коледжі декоративно-прикладного мистецтва ім. В. Шкрібляка (відділ художнього текстилю) та Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича. Художник – учасник багатьох Всеукраїнських виставок, Міжнародної виставки живопису у Чернівцях («Різдвяний янгол»), Міжнародного пленеру та колективної виставки у м. Ліпани (Словаччина, 2017).
Початок заходу о о 16 годині.