Визначено кращих спортсменів Кам’янця-Подільського за підсумками 2020 року

411

22 січня у пресцентрі Кам’янець-Подільської міської ради відбулося засідання комісії з виплати стипендій та грошових винагород спортсменам за високі спортивні досягнення та їх тренерам. Також було визначено 10-ку кращих спортсменів міста за підсумками 2020 року.

Комісія  визначила 10 кращих спортсменів, які будуть отримувати стипендії, 10 кращих спортсменів з олімпійських, не олімпійських видів спорту, 10 кращих спортсменів «Інваспорт», спортсменів-школярів з олімпійських, не олімпійських видів спорту, 10 кращих тренерів, тренерів ДЮСШ, 10 кращих спортсменів-ветеранів та кращі команди міста.

 10 кращих спортсменів, які отримуватимуть стипендії:

 Майданюк Даніїл, 2007 р. н., КМСУ – чемпіон Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів, чемпіон Європи з тхеквондо серед клубів, СК «Чайка»;

  1. Романенко Марія, 2006 р. н. – срібна призерка чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів, срібна призерка чемпіонату Європи з тхеквондо серед клубів, СК «Чайка»;
  2. Скринський Андрій, 2003 р. н., – срібний призер чемпіонату Європи з тхеквондо серед клубів, СК «Чайка»;
  3. Шлопко Тетяна, 1996 р. н., МСУМКУ – чемпіонка України з пауерліфтингу серед жінок з жиму лежачи, рекордсменка України, член національної збірної команди України, КПНУ ім. І. Огієнка;
  4. Мельник Тетяна, 1985 р. н., ЗМСУ – чемпіонка України з пауерліфтингу серед жінок, рекордсменка України з жиму лежачи, член національної збірної України з пауерліфтингу, Федерація пауерліфтингу України;
  5. Тітаренко Дмитро, 1990 р. н., МСУМК – чемпіон України з велоспорту в індивідуальній гонці на час, з марафону (чоловіки), Хмельницька обласна ШВСМ;
  6. Кондратов Павло, 1996 р. н., МСУМК – чемпіон України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд»;
  7. Атаманюк Андрій, 2002 р. н., КМСУ – триразовий чемпіон України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів з бігу на 3000 м. та з бігу на 5000 м. КПНУ ім. І. Огієнка;
  8. Курдибаха Дмитро, 2002 р. н., МСУ – чемпіон України з важкої атлетики серед юнаків до 20 років, ДЮСШ № 1;
  9. Арєф’єва Анна,  1999 р. н., КМСУ – чемпіонка України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд»;

10 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту:

 Ванат Владислав, 2002 р. н. – чемпіон України з футболу U-19 в складі команди «Динамо», ДЮСШ № 2;

  1. Нарольська Влада 1999 р. н. МСУ – чемпіонка XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім. І.Огієнка;
  2. Маматов Олег 2002 р. н. МСУ – бронзовий призер XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім. І.Огієнка;
  3. Ільчик Любава 1999 р. н. МСУ – срібна призерка XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім. І.Огієнка;
  4. Тимчук Валерія 2001 р. н. МСУ – срібна призерка XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім. І.Огієнка;
  5. Чернуха Олександра, 2004 р. н., І розряд – чемпіонка України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2003 р. н. і молодше, ДЮСШ № 1;
  6. Яковенко Валерія, 2008 р. н., ІІІ розряд – чемпіонка України з важкої атлетики серед дівчат до 13 років, ДЮСШ № 1;
  7. Новосад Сабіна, 2000 р. н., МСУ – V місце на Кубку України серед жінок – еліта з боксу, ДЮСШ № 2;
  8. Шершал Ірина, 2002 р. н., І розряд – чемпіонка області, V місце на чемпіонаті України з бігу на 400 м., ДЮСШ № 1;
  9. Швець Єлизавета, 2002 р. н., І розряд – чемпіонка області,VІ місце на чемпіонаті України зі стрибків у висоту, ДЮСШ №1;

10 кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту:

 Охотнік Олександра, 2001 р. н., КМСУ – чемпіонка України з кікбоксингу ВАКО  серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд»;

  1. Костинюк Данило, 2002 р. н., КМСУ – срібний призер Чемпіонату України з пляжної боротьби, ДЮСШ № 2;
  2. Матковський Іван, 2000 р. н., КМСУ – срібний призер Чемпіонату України з пляжної боротьби, ДЮСШ № 2;
  3. Савельєва Анастасія, 1988 р. н., МСУМК – чемпіонка кубку та срібна призерка чемпіонату України зі стрільби кульової, ДЮСШ № 1;
  4. Осецька Антоніна, 1999 р. н., МСУМК– срібна призерка чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО  серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд»;
  5. Головатюк Роман, 1995 р. н., ЗМСУ – срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд»;
  6. Паранюк Руслан, 2000 р. н., КМСУ – срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд»;
  7. Єремеєв Микола, 2000р.н., 1 розряд – срібний призер чемпіонату України кікбоксингу ВАКО  серед дорослих, ДЮСШ № 2;
  8. Ілаш Даниїл, 2003 р. н. – I розряд – бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дітей юнаків та юніорів, переможець чемпіонату Хмельницької області з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів,                ДЮСШ № 2;
  9. Ходоров Ігор, 2001 р. н. – I юн. – чемпіон області з змішаних єдиноборств ММА, ДЮСШ № 2;

 10 кращих спортсменів «Інваспорт»:

  1. Дімітрішина Кароліна, МСУ – срібна призерка міжнародного турніру з сидячого волейбол, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
  2. Ільчук Катерина, КМСУ – срібна призерка міжнародного турніру з сидячого волейболу, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
  3. Владичинська Анастасія, КМСУ – срібна призерка міжнародного турніру з сидячого волейболу, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
  4. Тисленко Петро, чемпіон України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
  5. Іваськова Марина – чемпіонка України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
  6. Кохан Катерина – чемпіонка України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
  7. Чорна Леся – чемпіонка України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
  8. Шварчевський Дмитро – чемпіон України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
  9. 9. Чаплінцева Діана – бронзова призерка Чемпіонату України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
  10. Небельський Олександр – чемпіон області з настільного тенісу, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;

 10 кращих спортсменів – школярів з олімпійських видів спорту:

 Колесник Сергій, 2004 р. н., КМСУ – срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики до 17 років, ДЮСШ № 2.

  1. Роговська Вероніка, 2003 р. н. КМСУ – бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед жінок-молоді, ДЮСШ № 2;
  2. Весна Анна, 2004 р. н., КМСУ – бронзова призерка чемпіонату України з боксу серед жінок – юніорів, ДЮСШ № 2;
  3. Кожухар Юрій, 2005 р. н., І розряд – бронзовий призер чемпіонату України з важкої атлетики до 17 років, ДЮСШ № 1;
  4. Коляновський Олександр, 2005 р. н., ІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного бігу, ДЮСШ № 1;
  5. Мороз Максим, 2005 р. н., ІІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного бігу, ДЮСШ № 1;
  6. Пірожак Олександр, 2006 р. н., ІІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного бігу, ДЮСШ № 1;
  7. Соколан Назарій, 2006 р. н., КМСУ – переможець зонального чемпіонату України з боксу, ДЮСШ № 2;
  8. Ткачук Дмитро, 2006 р. н., I розряд – переможець зонального чемпіонату України з боксу, ДЮСШ № 2;
  9. Маслюк Максим, 2007 р. н., I розряд – срібний призер зонального чемпіонату України з боксу,  ДЮСШ № 2;

 10 кращих спортсменів – школярів з неолімпійських видів спорту:

 Руда Ірина, 2006 р. н., I розряд – чемпіонка України з кікбоксингу ВАКО серед дітей, юнаків та юніорів, клуб бойових мистецтв «Прайд»;

  1. Кондратов Валентин, 2005 р. н., І Розряд – бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дітей, юнаків та юніорів, клуб бойових мистецтв «Прайд»
  2. Дзісяк Ярослав, 2004 р. н., – I розряд – бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дітей юнаків та юніорів, ДЮСШ № 2;
  3. Костинюк Дам’ян, 2005 р. н., КМСУ – V місце у чемпіонаті України з класичної боротьби серед кадетів, ДЮСШ № 2;
  4. Фаріон Антон, 2005 р. н., I юн. – V місце у чемпіонаті України з боротьби сумо серед школярів, ДЮСШ № 2;
  5. Махніцкий Олександр, 2009 р. н., II юн. – V місце у чемпіонаті України з боротьби сумо серед школярів, ДЮСШ № 2;
  6. Галагодза Максим, 2006 р. н., I розряд – чемпіон області з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів, ДЮСШ № 2;
  7. Демеденко Кіріл, 2007 р. н., II юн. – чемпіон області з змішаних єдиноборств ММА, ДЮСШ № 2;
  8. Лабанський Максим, 2005 р. н., II юн. – чемпіон області з змішаних єдиноборств ММА, ДЮСШ № 2;
  9. Бакицький Тимофій, 2006 р. н., II юн. – срібний призер чемпіонату області з змішаних єдиноборств, ДЮСШ № 2;

10 кращих тренерів:

 Ліщук Василь Володимирович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з легкої атлетики, К-ПНУ ім. І. Огієнка;

  1. Воронецький Вадим Борисович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з пауерліфтингу, К-ПНУ ім. І. Огієнка;
  2. Лабатюк Анатолій Анатолійович – Заслужений тренер України з кікбоксингу, ДЮСШ № 2;
  3. Пасенко Дмитро Васильович – Заслужений тренер України, тренер викладач з боротьби вільної, ДЮСШ № 2;
  4. Мельник Валерій Вікторович – тренер з пауерліфтингу;
  5. Мельник Микола Андрійович – тренер-викладач з важкої атлетики ДЮСШ № 1;
  6. Чайка Сергій Володимирович – тренер-викладач з тхеквондо, СК «Чайка»;
  7. Чайка Сергій Сергійович – тренер з тхеквондо, СК «Чайка»;
  8. Фельвашніков Віктор Олеговича – тренер-викладач з тхеквондо, СК «Чайка»;
  9. Костинюк Володимир Володимирович – тренер викладач з боротьби вільної, ДЮСШ № 2.

 10 кращих тренерів ДЮСШ:

 Вергуш Олег Миколайович – тренер викладач з легкої атлетики, ДЮСШ № 1;

  1. Вергуш Юля Віталіївна – тренер викладач з легкої атлетики, ДЮСШ № 1;
  2. Коваль Олександр Гнатович – Заслужений тренер України, тренер-викладач зі стрільби кульової, ДЮСШ № 1;
  3. Люлько Олег Олександрович – тренер-викладач з боксу ДЮСШ № 2;
  4. Мещишин Сергій Васильович – тренер викладач з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ № 2;
  5. Мітельман Кім Михайлович – тренер-викладач з баскетболу, ДЮСШ № 1;
  6. Нестеровський Юрій Євгенович – тренер-викладач зі змішаних єдиноборств, ДЮСШ № 2;
  7. Полінська Тетяна Анатоліївна – тренер-викладач з дзюдо ДЮСШ № 2.
  8. Приходько Володимир Миколайович – тренер-викладач з боксу ДЮСШ № 2;
  9. Хенцінська Тетяна Василівна – тренер-викладач з важкої атлетики ДЮСШ № 1.

 10 кращих спортсменів ветеранів:

 Слабунов Євген – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар супер кубку України з футзалу серед ветеранів;

  1. Микитюк Володимир – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар супер кубку України з футзалу серед ветеранів;
  2. Булигін Роман – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар супер кубку України з футзалу серед ветеранів;
  3. Передерко Микола – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар супер кубку України з футзалу серед ветеранів;
  4. Ліпич Валентин – чемпіон України з легкої атлетики;
  5. Поблічко Олена – чемпіонка України з баскетболу;
  6. Ткачук Олександр – чемпіон України з легкої атлетики;
  7. Гордєєва Валентина – чемпіонка України з баскетболу;
  8. Янкун Євгенія – срібна призерка України з легкої атлетики;
  9. Моспан Михайло – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики.

 Кращі команди міста:

 Команда «Ді Ді Бао» (баскетбол)

  1. Баскетбольна команда (юнаки)
  2. Волейбольна команда (дівчата)
  3. Гандбольна команда (дівчата)
  4. Команда «Фортеця» (футзал)

За матеріалами Кам’янець-Подільської міської ради