Хмельницький став центром волейболу

Минулої суботи заступник голови обласної ради Валентин Соколюк спільно з президентом федерації волейболу України Михайлом Мельником, президентом асоціації ветеранів волейболу України та заступником голови Житомирської обласної ради Володимиром Ширмою та Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним взяли участь у відкритті Х літніх всеукраїнських іграх ветеранів фізичної культури  та спорту пам’яті М.Баки з волейболу та Кубку України з волейболу серед ветеранів.

Валентин Соколюк від імені керівництва та всього депутатського корпусу облради привітав учасників з початком змагань у гостинній Хмельниччині, яка має гарні традиції та високі досягнення у цьому виді спорту.

Протягом тижня, від 3 до 10 червня, місто  Хмельницький стане центром волейболу. 80 команд з різних куточків України візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях серед ветеранів.  Чоловіки змагатимуться у таких вікових категоріях 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 70 +, 75+, 80+, а жінки в категоріях 35+, 40+, 45 +,    50+, 55+, 60+.

попередня статтяЯк відбувається зарахування дітей до шкіл після повернення в Україну
наступна статтяУ Хмельницькому відбулися змагання з пляжного волейболу