У Хмельницькому відбулися змагання з пляжного волейболу

Розвиток спортивної галузі та підтримка талановитої молоді Хмельниччини – ще один пріоритет в роботі обласної ради. Попри всі випробування українські спортсмени гідно несуть ім`я рідної країни на змаганнях різних рівнів. Український гімн Перемоги звучить у всьому світі. Наш прапор, як символ незламності народу, з честю прикрашає спортивні арени світу.

У період від другого до четвертого червня  в місті Хмельницькому на території Молодіжного парку відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу серед чоловіків та змішаних команд. Паралельно також проходив відкритий обласний турнір пам’яті Сергія Стріхара. За першість змагались 31 команда з різних регіонів України.

Привітати учасників та побажати гарних результатів завітав заступник голови обласної ради Валентин Соколюк.

“Хмельниччина славиться великою кількістю обдарованої спортивної молоді. Наші земляки – світові, міжнародні та всеукраїнські чемпіони, заслужені майстри спорту України та члени збірної у різних видах спорту. Сьогодні вкрай важливо підтримувати починання обдарованої молоді та допомагати здобувати нові вершини. Велика вдячність тренерам та батькам за щоденну кропітку роботу!”, – сказав Валентин Іванович.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради Віолети Лабазюк за наполегливу працю, високу професійну майстерність, сприяння популяризації здорового способу життя, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури, спорту Хмельниччини, примноження спортивної слави держави і області, активну громадську діяльність Валентин Соколюк вручив Подяки обласної ради та цінні подарунки: кандидатам в майстри спорту України з волейболу пляжного, чемпіонці V Літньої Гімназіади України з волейболу Катерині Біляк, Софії Шуцькій, Ульяні Ковальчук та Маргариті Вапняр.

У квітні дівчата брали участь у V літній Гімназіаді України з пляжного волейболу серед школярів. Було представлено 25 команд дівчат та 27 команд юнаків з різних куточків України. Катерина, Софія, Ульяна та Маргарита здобули перше місце серед дівчат та мали честь представити Хмельниччину на чемпіонаті світу з волейболу пляжного серед школярів в Ізраїлі. На цих змаганнях бронзу отримали Маргарита Вапняр і Ульяна Ковальчук – спортсменки з міста Деражня.

 

попередня статтяХмельницький став центром волейболу
наступна статтяВідбувся фінальний тур П’ятого ювілейного Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового