Хмельницький відзначає 591 річницю від дати першої писемної згадки

Цьогоріч виповнюється 591 рік з часу першої писемної згадки про місто Хмельницький.

З цієї нагоди 24 вересня за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука, керівництва облдержадміністрації та міської ради відбулося покладання квітів до пам’ятника Богдану Хмельницькому, Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв неоголошеної війни, пам’ятника Героям Небесній сотні.

Біля пам´ятника «Ангел Скорботи» відбулася спільна міжконфесійна молитва за всіх, хто віддав життя за майбутнє України, за місто Хмельницький, за хмельничан.

Члени Духовної ради міста, представники різних релігійних конфесій молилися за мир, за поранених та полеглих за Україну, тих, хто нині захищає її територіальну цілісність від російського агресора.

Учасники зібрання згадали й віддали шану жертвам голодоморів та політичних репресій усіх років, Героям Небесної сотні, захисникам нашої держави, усім хмельничанам, які поклали на вівтар незалежності України найдорожче – свої життя.

Після спільної молитви до підніжжя Ангела Скорботи лягли живі квіти.

Цьогоріч День міста відзначається під гаслом “Все – для Перемоги!”.

 

попередня статтяШановні мешканці та гості міста Хмельницький!
наступна статтяПершокурсники Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького склали Військову присягу