ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів “Край, в якому я живу”

23-24 березня 2021 року відбувся ІІ тур V Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти “Край, в якому я живу”, який проводився в онлайн-форматі. Конкурс проводиться з метою виховання в учнів любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, природного довкілля; розвитку музейної справи в загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних закладах освіти. Організатори конкурсу – Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Миколаївський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді та Департамент освіти і науки Миколаївської обласної держадміністрації.

Хмельниччину в секції “Природничі, технічні, галузеві музеї” гідно представила Валерія НЕМЧИНСЬКА – переможець обласного туру конкурсу екскурсоводів, який проводився в лютому Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. Валерія навчається в 10 класі Славутського навчально-виховного комплексу “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей “Успіх” та є діючим екскурсоводом зразкового музею “Музей інформації”. У ІІ турі всеукраїнського конкурсу вона успішно презентувала екскурсію “Хто володіє інформацією, той володіє світом”, і здобула ІІ місце. Педагог-наставник Валерії – БІЛЕЦЬКА Галина Василівна, керівник музею, вчитель зарубіжної літератури ліцею “Успіх”.

“Музей інформації” – єдиний в Україні музей засобів передачі інформації – є центром інтелектуально-пошукової, пізнавальної, практичної діяльності професійно вмотивованих учнів.

Щиро вітаємо Валерію НЕМЧИНСЬКУ та її керівника Галину БІЛЕЦЬКУ із вагомою перемогою на всеукраїнському рівні!

За матеріалами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

попередня статтяПідсумки обласного онлайн-конкурсу “Рятівник”
наступна статтяВіолета Лабазюк: Хмельницький театр імені Михайла Старицького на сьогодні єдиний професійний академічний музично-драматичний театр на теренах області