Підсумки обласного онлайн-конкурсу “Рятівник”

19 березня 2021 року учасники роїв старшої вікової групи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) взяли участь в обласному онлайн-конкурсі “Рятівник”, який проводив Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

Конкурс проводився з метою перевірки знань та практичних навичок з надання домедичної допомоги та визначення кращого рою.

Конкурс проходив у два тури. Перший тур – теоретичний, під час якого учасники проходили тестування з правил та принципів домедичної допомоги на платформі Всеосвіта. Другий – практичний, в якому учасники надавали домедичну допомогу умовно пораненому в зоні обстрілу.

В запланований час керівники роїв та ройові отримали завдання, з якого дізналися ім’я умовно пораненого та характер травми: проникаюче поранення лівого стегна.

Спочатку допомога надавалась у так званій “червоній зоні”, тобто під час обстрілу: умовно пораненому накладався кровоспинний турнікет, потім його евакуювали в “жовту зону” (укриття), де проводився огляд за алгоритмом САВС. Весь цей час інші учасники рою зі зброєю прикривали пораненого і медика та допомагали під час евакуації до “зеленої” безпечної зони.

Керівники роїв цього дня як оператори ретельно фільмували алгоритм дій свої підопічних для суддівської колегії, під головуванням Володимира БРУНЕВИЧА, начальника циклу вогневої та фізичної підготовки Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

Завдання виконувались за визначений контрольний час. До організаторів конкурсу необхідно було вчасно надіслати відеоматеріали.

Після копіткої дводенної роботи, суддівська колегія визначилась з переможцями та призерами. За підсумками двох турів конкурсу:

І місце – рій “Шахівські сердюки” Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Старокостянтинівської міської ради (керівник рою – Інна Вікторівна СЕВЕРНЮК);

ІІ місце – рій “Соколи Поділля” Іванковецького ліцею Хмельницької міської територіальної громади (керівник рою – Ольга Станіславівна СТЕПАНИШИНА);

ІІІ місце – рій “Нащадки козацької слави” Городоцького ліцею №4 Городоцької міської ради Хмельницької області (керівник рою – Олександр Іванович ЗАДОЯНЧУК).

Організатори конкурсу висловлюють окрему подяку педагогам Славутської міської територіальної громади за популяризацію Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) за підсумками 2020/2021 навчального року.

До вашої уваги відео переможців https://youtu.be/ednWVb5TSpU

За матеріалами ХОЦТКУМ

попередня статтяОперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області
наступна статтяІІ місце у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів “Край, в якому я живу”