Інна Ганушкевич – переможець конкурсу на посаду директора Кам’янець-Подільського навчально-реабілітаційного центру обласної ради

Сьогодні під головуванням першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора  Кам’янець-Подільського навчально-реабілітаційного центру обласної ради.

До участі у конкурсі було допущено одну кандидатуру – нинішнього керівника комунального закладу Інни Борисівни Ганушкевич.

Іншого кандидата, Віктора Васильовича Мазура, було не допущено до участі у конкурсі, через те, що документи були не в повному обсязі та несвоєчасно подані.

Члени конкурсної комісії у складі депутатів обласної ради, представників Департаменту осівіти і науки, молоді і спорту, громадських організацій у галузі освіти провели співбесіду із кандидатом на посаду.

Інна Ганушкевич розповіла членам комісії та усім присутнім свою програму щодо подальшого функціонування навчально-реабілітаційного центру, відповіла на запитання членів комісії.

За результатами голосування кандидатура Інни Ганушкевич була підтримана одноголосно.

Члени комісії рекомендували кандидатуру переможця конкурсу подати голові обласної ради для  подальшого укладення з нею  контракту.

Протокол № 1

Протокол № 2

Інна Ганушкевич. Фото з сторінки комунального закладу у мережі Фейсбук

попередня статтяНа Хмельниччині підбили підсумки обласного профорієнтаційного  конкурсу для молоді
наступна статтяВідкриття навчально-виробничого центру