Відкриття навчально-виробничого центру

25 листопада перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук та  заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко взяли участь у відкритті навчально-виробничого комплексу з підготовки кваліфікованих робітників з професії “Овочівник. оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного грунту”.

Під час панельної дискусії було обговорено важливість та актуальність підготовки кваліфікованих робітників з професії “Майстер тепличного господарства”. Саме для освоєння практичних знань та умінь для студентів навчального закладу було побудовано теплицю, яка і стала цим навчально-виробничим Центром.

У своєму вітальному слові наголосив на важливості події Володимир Гончарук. Адже будівництво теплиці розпочалось з 2018 року, коли посадовець працював заступником Хмельницького міського голови. Тоді з міського бюджету на реалізацію нового проєкту було виділено півтора мільйона гривень, майже чотири мільйони заклад отримав від ЄС. Долучився і місцевий підприємець.

“Сьогодні в суспільстві є запит на робітничі професії. І великим позитивом цього проекту є те, що він є сталий. Тут задіяно цілий ланцюжок: навчання,  створення нових робочих місць, наповнення бюджету. А найголовніше, маючи перспективи, молодь буде залишатись та працювати на своїй батьківщині”,  – зазначив у своєму виступі Володимир Гончарук.

Тетяна Зеленко  вважає, що  розкриття для молоді позитивних сторін та перспектив робітничої праці допоможе підняти престиж робітничих професій. І саме за такими методиками втілення теоретичних знань на практиці є майбутнє будь-якого навчального закладу.

Переконана, що саме таких молодих фахівців чекають сьогодні на ринку праці Хмельниччини, а професійність та майстерність, яку юнаки та дівчата отримають у закладі, дозволить  стати успішними та самодостатніми”, – переконана Тетяна Зеленко.

Керівник ВПУ №11 Василь Селізар переконаний, що запорукою успіху у реалізації такого потужного проекту стали спільні цілеспрямовані дії всіх ланок: влада – підприємець – освітяни.

Після перерізання червоної стрічки та  урочистого відкриття навчально-виробничого комплексу здобувачі освіти з професії “Майстер тепличного господарства ” провели майстер-клас з посадки овочевих культур.

Василь Селізар також провів екскурсію закладом. Зокрема, присутні оглянули майстерню альтернативних джерел енергії, лабораторію “Овочівництва” та майстерню по вирощуванню полуниці.

попередня статтяІнна Ганушкевич – переможець конкурсу на посаду директора Кам’янець-Подільського навчально-реабілітаційного центру обласної ради
наступна стаття“16 днів проти насильства” – Хмельниччина підтримала Міжнародну акцію