Історія Хмельницьких героїв, які врятували захисників з Маріуполя

З перших днів повномасштабного вторгнення військ рф на територію України, місто-герой Маріуполь став епіцентром бойових дій та вже третій місяць перебуває у блокаді. Населений пункт переповнений тілами, вбитих російськими окупантами, мирних жителів. На вулицях панує тотальна розруха, голод та злидні.

За чотири місяці місто стало схоже на згорівший клаптик української землі. За такий короткий термін окупанти повністю знищили потужне, індустріальне портове місто. У Маріуполі й досі перебуває величезна кількість людей. З початком літа у Маріуполі з шаленою швидкістю шириться холера. Тепер місцеві жителі боряться не лише з російською армією, а й з невидимим ворогом, який з кожним днем забирає все більше людських життів.

Коли працівники станцій екстреної медичної допомоги області почули про те, що для здійснення евакуації наших бійців з Маріуполя шукають медичних працівник, одразу погодились їхати на передову. Кажуть, що рішення було прийнято за секунду – треба вирушати рятувати людей! Протягом усієї нелегкої дороги думали, що чекає по ту сторону баррикад, однак бажання допомагати перевищило всі страхи. Лише завдяки 5 бригадам екстреної медичної допомоги області, 15 українських  військовослужбовців тепер у безпеці.

Сьогодні голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк мала нагоду особисто подякувати медикам за їхню відданість українському народу та героїзм нагородити двох працівників Відзнаками МО України та медаллю “За сприяння Збройним Силам України”.

Дякую нашим шановним медикам, які сьогодні гідно представляють Хмельниччину, рятуючи життя пацієнтів не лише у закладах охорони здоров`я, а й на передовій. Завдяки ваші самовідданій праці 15 наших мужніх захисників України тепер перебувають у безпеці та отримують якісне лікування. Дякую за кожне врятоване життя! Для всієї України, ви -янголи в білих халатах, які дають надію на щасливе майбутнє!“,- зазначила під час привітання Віолета Лабазюк.

Нагороду від Міністра оборони отримали Дармограй Леонід, лікар з медицини  невідкладних станів Новоушицької  підстанції Кам’янець-Подільської  станції  екстреної медичної  допомоги та Килимник Віталій, водій автотранспортних засобів бригад ЕМД Хмельницької станції екстреної медичної допомоги.