Співпраця з волонтерами триває

Більше трох місяців Україна потерпає від нападів російських окупантів. Ворог нещадно винищує нашу землю, починаючи від інфраструктури, транспортних сполучень й закінчуючи зовсім не військовими об`єктами – житловими будинками мирного населення, закладами охорони здоров`я, освіти та культури.

Останнім часом в Україні, ворог зосередив всі сили на захоплення Луганської та Донецької областей, повністю знищивши зв`язок, та інфраструктурне забезпечення.

Саме така ситуація зараз у місті Сєвєродонецьк та Лисичанськ, що на Луганщині. Наші військові гідно боронять кожен клаптик рідної землі, однак їм потрібна наша постійна допомога та підтримка.

З цією метою голова обласної ради Віолета Лабазюк веде активну співпрацю з різними благодійними організаціями не лише регіону, а й за кордоном. Сьогодні вона вкотре зустрілась з нашими земляками, волонтерами – головою благодійної організації “БФ “Вільна Нація” Наталією Вишневською та представником фонду Олександром Мармолюком.

Волонтери забезпечують необхідною провізією та військовим обладнанням хлопців з 57-ої окремої бригади ОММБ імені кошового отамана Костя Гордієнка. Днями планують здійснити черговий виїзд та передати потрібну допомогу.

Віолета Лабазюк вже не вперше долучається до формування гумвантажу для героїв, які боронять територію України. Сьогодні, згідно попереднього звернення, спільно з благодійним фондом “МИ ПОРУЧ” вона передала для наших бійців генератор, 10 тактичних окулярів, 10 пар рукавиць та наколінників.

Хочу висловити слова вдячності нашим волонтерам за їхню самовіддану, безкорисну працю, заради перемоги України! Сьогодні кожен з вас робить велику справу: під кулями ворожих обстрілів, без сну та відпочинку, за тисячі кілометрів від рідної домівки допомагаєте нашим захисникам боронити країну. Керівництво та депутатський корпус Хмельницької обласної ради й надалі докладатиме максимум зусиль, аби забезпечити військових на передовій усім необхідним. Завдяки їхньому героїзму маємо можливість жити та працювати на Хмельниччині під мирним небом. Вірю, що незабаром над всією Україною замайорить синьо-жовтий стяг перемоги!“, – зазначила Віолета Олександрівна.

У свою чергу, голова благодійної організації “БФ “Вільна Нація” Наталія Вишневська висловила слова вдячності за надану допомогу та пообіцяла привезти від наших захисників символ незламності та нескореності українського народу – прапор 57-ої окремої бригади ОММБ імені кошового отамана Костя Гордієнка з підписами всіх бійців.