Іван Гуцул – переможець конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний медичний центр психічного здоров’я»

489

18 серпня за участі заступника голови обласної ради Валерія Лескова відбулися друге та третє засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора.

Члени комісій опрацювали подані єдиним кандидатом документи та допустили до участі у конкурсі претендента на посаду – Івана Володимирович Гуцула.

Конкурсна комісія провела співбесіду з претендентом на посаду, заслухала його детальний проєкт плану розвитку даного комунального закладу обласної ради на середньострокову перспективу.

За результатами голосування членів комісії, переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «ХОМЦП» одноголосно обрано Івана Гуцула.  Його кандидатуру буде надано голові обласної ради для подальшого затвердження на черговій сесії обласної ради.

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний медичний центр психічного здоров’я»

ПРОТОКОЛ № 3 засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний медичний центр психічного здоров’я»