Хмельниччиною пройшов велопробіг ветеранів війни “Вшануємо пам’ять захисників України”

18 серпня цього року Хмельниччиною пройшов Всеукраїнський велопробіг ветеранів війни під назвою «Вшануємо пам’ять захисників України».

Марафон розпочався 16 серпня та приурочений до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Відправною точкою для велосипедистів стало місто Ужгород, а останнім на карті маршруту стане місто Маріуполь.

Марафон у межах Хмельницької області простягнувся за напрямком Волочиськ-Хмельницький-Громадське. Відтак, у містах слідування велопробігу учасники зустрічаються з представниками органів місцевої влади, родинами загиблих воїнів, ветеранами війни, місцевими жителями та молоддю, а також покладають квіти до пам’ятників та Алей слави загиблих учасників бойових дій.

У м. Хмельницькому до символічного вшанування пам’яті захисників України доєдналось керівництво обласної ради та облдержадміністрації.

Разом із учасниками марафону, заступник голови обласної ради Валерій Лесков та заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук поклали живі квіти до Стели  пам’яті загиблих учасників бойових дій та наголосив на важливості проведення такого роду заходів.

Організатор марафону – Міністерство у справах ветеранів війни стверджує, що метою велопробігу є підтримка ветеранів бойових дій, популяризація ветеранського спорту, спортивної реабілітації, здорового способу життя, просування позитивного образу ветерана війни.

Урочисте завершення велопробігу планується 29 серпня ц.р., в день визволення Маріуполя від Російської окупації.

попередня статтяІван Гуцул – переможець конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний медичний центр психічного здоров’я»
наступна статтяНа Хмельницькій АЕС здійснюється підготовка до планово-попереджувального ремонту