Хмельниччина завершила Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України»

5 квітня, з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак, представники ветеранських організацій з усієї області зібрались у приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати, аби підвести підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнської естафети пам’яті “Слава визволителям України”.

Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України» Хмельниччина прийняла у лютому 2019 року  від Житомирської області. Впродовж двох місяців вона пройшла усіма районами області. Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі сходу на захід.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови обласної ради Валерій Лесков.

“Я хочу подякувати усім присутнім тут ветеранам за вашу активну громадську позицію, за ваш досвід, який ви передаєте молодому поколінню, – сказав Валерій Олександрович. – І проведення естафети пам’яті – досить символічна подія. Адже усі ті жмені землі з кожного району нашої області в капсулах – це свідчення того, що ми, українці, разом об’єднавшись, обов’язково переможемо”.

Валерій Лесков згадав не лише подвиг українського народу у роки Другої світової війни, але й подякував усім військовим, які боронять кордони на сході України зараз, в  час проведення  антитерористичної операції.

Подяки Хмельницької обласної ради Валерій Олександрович вручив активним представникам ветеранських організацій області.